W dniu 20 lipca br. Urząd Miejski w Niemodlinie czynny do 14.00 ze względu na wysokie temperatury - BASEN w Lipnie polecamy w upalne dni - NIEMODLIN ZAPRASZA kliknij i zobacz film promocyjny - Podsumowanie 2016 roku - FILM - Materiały filmowe z Niemodlina - Niemodlin, oficjalna strona na Facebooku - polub stronę!

Przebudowa dróg śródmieścia Niemodlina

09-06-2011

Informuje się mieszkańców Niemodlina oraz zainteresowane podmioty o rozpoczęciu robót związanych z realizacją inwestycji gminnej pn.„Przebudowa dróg śródmieścia Niemodlina”.
 

Prace polegać będą na wykonaniu nowych nawierzchni jezdni i chodników z podbudową, wymianą kanalizacji deszczowej, budową oświetlenia drogowego.
Prowadzone będą na ulicach: Drzymały, Podwale, Lompy, Strażacka, Kilińskiego, Szewska, Spółdzielcza, Lwicka, Szkolna, Krótka w Niemodlinie.
W bieżącym tygodniu zostaną rozpoczęte roboty na ulicach Krótkiej i Kilińskiego (odcinek od Zamku do ulicy Spółdzielczej) i będą wykonywane przez okres ok. 2 miesięcy. W tym czasie wystąpią utrudnienia w korzystaniu z jezdni i chodników oraz okresowe wyłączenia odcinków dróg z użytkowania. Zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu.
 

Sprawy problemowe prosimy zgłaszać do Urzędu Miejskiego - Wydział Inwestycji i Funduszy Europejskich pod numerem telefonu 77 46 06 295 wew. 207 lub 230.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
 

 śródmieście.jpeg