W dniu 20 lipca br. Urząd Miejski w Niemodlinie czynny do 14.00 ze względu na wysokie temperatury - BASEN w Lipnie polecamy w upalne dni - NIEMODLIN ZAPRASZA kliknij i zobacz film promocyjny - Podsumowanie 2016 roku - FILM - Materiały filmowe z Niemodlina - Niemodlin, oficjalna strona na Facebooku - polub stronę!

Polskie dzieci z Doliny w Polsce

03-08-2011

W dniach od 11 do 25 lipca br. na kolonii letniej w Pokrzywnej przebywała 31-osobowa grupa polskich dzieci z Doliny na Ukrainie. Organizatorem wypoczynku było Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Dolińskiej. Pierwszego dnia pobytu w Polsce dzieci spotkały się z Z-cą Burmistrza Niemodlina Bartłomiejem Kostrzewą oraz Sekretarz Gminy Niemodlin Zdzisławą Bartków. W trakcie pobytu na kolonii uczestnicy spotykali się ze swoimi rówieśnikami z Polski, zwiedzili: Jasną Górę w Częstochowie, Park Jurajski w Krasiejowie, Skansen w Opolu, Kopalnię bazaltu w Graczach, okoliczne góry i miejscowości.
Głównym sponsorem pobytu dzieci w Polsce była Kancelaria Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. Stowarzyszenie otrzymało również pomoc od Burmistrza Niemodlina.
 DSCN1585 - Kopia.jpeg
DSCN1586 - Kopia.jpeg
DSCN1587 - Kopia.jpeg
DSCN1588 - Kopia.jpeg