BASEN w Lipnie polecamy w upalne dni - NIEMODLIN ZAPRASZA kliknij i zobacz film promocyjny - Podsumowanie 2016 roku - FILM - Materiały filmowe z Niemodlina - Niemodlin, oficjalna strona na Facebooku - polub stronę!  

Sportowe Mikołajki

07-12-2015

Szanowni Państwo za nami Sportowe Mikołajki 2015, przez 4 dni byliśmy świadkami wielu wspaniałych sportowych emocji i imprez dla dzieci. Rozpoczęliśmy już w czwartek 3 grudnia turniejem piłki siatkowej dziewcząt z udziałem drużyn APS Opolanka Opole, UKS Sukces Komprachcice i UKS Jedynka Niemodlin, następnie również w czwartek o godzinie 14.00 odbyły się gry i zabawy dla najmłodszej grupy koszykarzy działającej przy UKS Jedynka Niemodlin. 

W piątek 4 grudnia w hali OSiR odbył się turniej koszykówki chłopców rocznika 2005 z udziałem MKS Otmuchów, Pogoń  Prudnik i UKS Jedynka Niemodlin, a w sali PSP nr 1 również o godzinie 9.00 rozegraliśmy turniej tenisa stołowego sekcji tenisowej UKS Sokolik Niemodlin. 

W sobotę 5 grudnia o godzinie 9.00 odbył się turniej piłki nożnej Orlików z udziałem 10 drużyn z całego województwa w którym uczestniczyły zespoły: Zryw Opole, Stal Osowiec, Skalnik Gracze, FA Opole, Gwardia Opole, OKIS Prószków, Małapanew Ozimek, KS Krasiejów, Polonia Karłowice i gospodarze UKS Jedynka Niemodlin. 

W niedzielę 6 grudnia odbył się kolejny turniej piłki nożnej „Żaków” z udziałem 4 drużyn.  

Nad wszystkimi turniejami Patronat objęła Burmistrz Niemodlina Pani Dorota Koncewicz. Podczas turniejów, sportowców odwiedzał Święty Mikołaj Sportowiec, który nagradzał wszystkich uczestników medalami i częstował słodkościami, a zwycięzców okolicznościowymi pucharami. Wyniki sportowe nie były najważniejsze, bo liczyła się dobra zabawa i podsumowanie roku sportowego przez wszystkie Uczniowskie Kluby Sportowe działające w Gminie Niemodlin, oraz zaprezentowanie się szerszej publiczności.  Cztery dni to udział 367 zawodników i zawodniczek, którzy rywalizowali w 4 dyscyplinach sportowych, od rana tętniące życiem hale sportowe, radość rodziców, trenerów i organizatorów, promocja sportowego trybu życia i pokazanie swoich umiejętności, tak można krótko podsumować Sportowe Mikołajki 2015. 

Obraz 010.jpeg
Obraz 013.jpeg
DSCN7926.jpeg
DSCN7930.jpeg
DSCN7937.jpeg
DSCN7944.jpeg
DSCN7962.jpeg
DSCN8080.jpeg
DSCN8135.jpeg
DSCN8149.jpeg
DSCN8439.jpeg
DSCN8454.jpeg
DSCN8462.jpeg
DSCN8509.jpeg
DSCN8578.jpeg
DSCN8710.jpeg
 

Wyniki turniejów 

Piłka siatkowa 
Turniej rozegrany w 3 kategoriach: dwójek, trójek i czwórek 

Kategoria dwójek
1 m-ce APS Opolanka Opole 3,
2 m-ce APS Opolanka Opole 1,
3 m-ce APS Opolanka Opole 4, 
4 m-ce UKS Jedynka Niemodlin 1,
5 m-ce APS Opolanka Opole 5, 
6 m-ce APS Opolanka Opole 2,
7 m-ce UKS Sukces Komprachcice 1, 
8 m-ce UKS Jedynka Niemodlin 2,
9 m-ce  UKS Sukces Komprachcice 2,

Kategoria trójek
1 m-ce APS Opolanka Opole 1,
2 m-ce UKS Jedynka Niemodlin 3,
3 m-ce UKS Jedynka Niemodlin 1,
4 m-ce APS Opolanka Opole 3,
5 m-ce APS Opolanka Opole 2,
6 m-ce UKS Jedynka Niemodlin 2,
7 m-ce  UKS Sukces Komprachcice,

Kategoria czwórek 
1 m-ce APS Opolanka Opole 1,
2 m-ce  UKS Sukces Komprachcice 2,
3 m-ce APS Opolanka Opole 3,
4 m-ce APS Opolanka Opole 2, 
5 m-ce  UKS Sukces Komprachcice 1,
6 m-ce UKS Jedynka Niemodlin,

Narody indywidualne: 
MVP w kat. dwójek Marta Madziała,
MVP w kat. trójek Angelika Gawlik,
MVP w kat. czwórek Nadia Dydzik,


Koszykówka rocznik 2005
Turniej rozgrywany systemem  „każdy z każdym”

UKS Jedynka Niemodlin - MKS Otmuchów 28:35
Wyniki poszczególnych kwart oraz punkty zdobyte przez zawodników
1 Kwarta 4:8
2 Kwarta 0:9
3 Kwarta 13:4
4 Kwarta 11:14

UKS Jedynka Niemodlin:
#19 Szklarski Bartosz 16, #4 Miklaszewski Marcin 4, #9 Litwin Konrad 4, #15 Walkowicz Mateusz 2, #13 Czop Patryk 1, #5 Chodaniecki Łukasz, #6 Olejnik Łukasz, #7 Nawrocki Nikodem, #8 Przybylski Ryszard, #10 Pieniacha Kacper, 11 Hajtałowicz Aleksander, #12 Jarocki Igor, #14 Martynowicz Konstanty, #16 Brukało Szymon, 17 Broś Patryk, #18 Dura Dominik
MKS Otmuchów:
#7 Federowski Andrzej 12, #11 Plizga Igor 8, #6 Bracichowicz Kornel 6, #5 Zychowicz Konrad 3, #9 Kozłowski Szymon, #4 Bednarz Nikodem, # 10 Zaremba Gracjan, # 13 Wróbel Patryk.

MKS Otmuchów - MKS SMYK Prudnik 59:15 
Wyniki poszczególnych kwart oraz punkty zdobyte przez zawodników
1 Kwarta 1:19
2 Kwarta 8: 13 
3 Kwarta 6:11
4 Kwarta 0:16 

MKS Otmuchów 
#7 Federowski Andrzej 24, #6 Bracichowicz Kornel 18, #5 Zychowicz Konrad 12, # 10 Zaremba Gracjan 2, #11 Plizga Igor 2, #9 Kozłowski Szymon 1

MKS SMYK Prudnik
#7 Trytek Jakub 6, #15 Kraszewski Marcel 3, #6 Jaśkowiec Piotr 2, #0 Kociuga Mikołaj 2, #8 Kubicki Adrian 2, #5 Petrykanin Patrym, #9 Christ Wiktor, #10 Lewandowski Piotr, #11 Rogowski Jakub, #12 Mazepa Łukasz, #13 Gaj Krzysztof, #14 Pyra Michał, #00 Rudecko Alek

UKS Jedynka Niemodlin - MKS SMYK Prudnik  40: 27 

Wyniki poszczególnych kwart oraz punkty zdobyte przez zawodników

UKS Jedynka Niemodlin
#15 Walkowicz Mateusz 15, #18 Dura Dominik 11, #4 Miklaszewski Marcin 8, # 19 Szklarski Bartosz 8, # 13 Czop Patryk 2
MKS SMYK Prudnik
#7 Trytek Jakub 11, #5 Petrykanin Patryk 6, #12 Mazepa Łukasz 4, #15 Kraszewski Marcel 3, # 14 Pyra Michał 2, #9 Christ Wiktor 1 

Wyróżnienia indywidualne 

MVP #5 Zychowicz Konrad- MKS Otmuchów,

Król Strzelców #7 Federowski Andrzej – MKS Otmuchów,

Najlepszy Obrońca #4 Miklaszewki Marcin- UKS Jedynka Niemodlin

Piłka nożna 
Turniej rozgrywany był  w 2 grupach po 5 zespołów, dwa najlepsze zespoły z grupy  awansowały do półfinałów, pozostałe drużyny odpadały z turnieju. 

1 m-ce FA Opole,
2 m-ce Zryw  Opole,
3 m-ce Gwardia Opole,
4 m-ce OkiS Prószków
miejsca 5-10 
UKS Jedynka Niemodlin, Skalnik Gracze, Stal Osowiec, KS Krasiejów, Małapanew Ozimek, Polonia Karłowice

Skład UKS Jedynka Niemodlin: Daniel Gerula, Konrad  Litwin, Mateusz Walkowicz, Dominik Dąbrowicz, Patryk Skaza, Marcin Kliś, Piotr Banaś, Karol Popowicz, Karol Kozakiewicz, Igor Bielecki

Tenis stołowy
Turniej tenis stołowego rozgrywany był w 3 kategoriach wiekowych, skrzaty, żaczki i młodzicy. 

Skrzaty 
1 m-ce Iga Browarska,
2 m-ce Jan Knosala,
3 m-ce Miłosz Olszewski,
4 m-ce Magda Romanowska,

Żaki
1 m-ce Kacper Mleczek,
2 m-ce Aleksandra Kutyła, 
3 m-ce Patryk Mleczek,
4 m-ce Emilia Wacyra,

Młodzicy 
1 m-ce Jakub Paluszkiewicz,
2 m-ce Martyna Mucharska,
3 m-ce Joanna Paluszkiewicz,
4 m-ce Adrian Telatyński


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Niemodlinie