BASEN w Lipnie polecamy w upalne dni - NIEMODLIN ZAPRASZA kliknij i zobacz film promocyjny - Podsumowanie 2016 roku - FILM - Materiały filmowe z Niemodlina - Niemodlin, oficjalna strona na Facebooku - polub stronę!  

IV Turniej Tenisa Stołowego Amatorów

15-03-2012

Komunikat nr 4 z IV Turnieju Tenisa Stołowego Amatorów za rok 2012.

W dniu 01.04.2012r. w Niemodlinie rozegrano IV Turniej Tenisa Stołowego Amatorów za rok 2012 o „Puchar Burmistrza Niemodlina”. Wyniki turnieju:

1. Gall Sebastian Janów 80 pkt.
2. Strzeja Andrzej Szymiszów 70 pkt.
3. Salata Jacek Niemodlin 60 pkt.
4. Jabłoński Paweł Gościejowice 55 pkt.
5. Pacek Marek Brzeg 50 pkt.
6. Helbin Lesław Nysa 49 pkt.
7. Polok Andrzej Krośnica 48 pkt.
8. Kopaniszen Daniel Kluczbork 47 pkt.
9. Matys Adam Kluczbork 46 pkt.
10. Szlempo Zbigniew Nysa 45 pkt.
11. Fościak Wiesław Nysa 44 pkt.
12. Wyczachowski Waldemar Strzelce Opolskie 43 pkt.
13. Micuń Edward Niemodlin 42 pkt.
14. Urban Andrzej Czarnowąsy 41 pkt.
15. Gajda Tomasz Strzelce Opolskie 40 pkt.
16. Osada Radosław Ptakowice 39 pkt.
17. Kurowski Mariusz Nysa 38 pkt.
18. Krajewski Seweryn Wydrowice 37 pkt.
19. Strączek Krzysztof Niemodlin 36 pkt.
20. Kolman Marek Niemodlin 35 pkt.
21. Naściuk Jan Niemodlin 34 pkt.
22. Czech Angelika Niemodlin 33 pkt.
23. Krajewski Damian Niemodlin 32 pkt.
24. Zabłocka Marta Niemodlin 31 pkt.
25. Wysocki Marcin Ptakowice 30 pkt.
26. Holka Karolina Niemodlin 29 pkt.
27. Bartkiewicz Zbigniew Żerkowice 28 pkt.
28. Rozkrut Patrycja Niemodlin 27 pkt.
29. Augustyniak Jacek Brzeg 26 pkt.
30. Gajda Sebastian Wydrowice 25 pkt.
31. Zabłocki Przemysław Niemodlin 24 pkt.
32. Kundys Adam Niemodlin 23 pkt.
33. Augustyniak Paweł Brzeg 22 pkt.
34. Rusnak Tomasz Niemodlin 21 pkt.
35. Mróz Filip Niemodlin 20 pkt.
36. Dobruk Marek Nysa 19 pkt.
37. Janiak Karolina Niemodlin 18 pkt.
38. Dulski Daniel Niemodlin 17 pkt.
39. Mucharska Martyna Niemodlin 16 pkt.
40. Mrowiec Miłosz Niemodlin 15 pkt.

Klasyfikacja po czterech turniejach.

I II III IV V VI VII VIII IX S
1. Gall Sebastian 80 80 80 80 320
2. Jabłoński Paweł 49 60 49 55 213
3. Salata Jacek 50 50 48 60 208
4. Pacek Marek 55 44 55 50 204
5. Patrys Jan 70 55 70 195
6. Strzeja Andrzej 60 60 70 190
7. Fościak Wiesław 43 48 44 44 179
8. Micuń Edward 44 46 45 42 177
9. Kurowski Mariusz 36 49 47 38 170
10. Polok Andrzej 48 70 48 166
11. Gajda Tomasz 39 45 22 40 146
12. Helbin Lesław 45 46 49 140
13. Osada Radosław 47 50 39 136
14. Czech Angelika 33 36 33 33 135
15-16. Naściuk Jan 43 38 34 115
Janiak Karolina 32 33 32 18 115
17. Krajewski Seweryn 35 38 37 110
18. Strączek Krzysztof 40 30 36 106
19. Kolman Marek 26 25 19 35 105
20. Zabłocka Marta 25 24 23 31 103
21. Wysocki Marcin 34 37 30 101
22. Bartkiewicz Zbigniew 34 29 28 91
23-24. Gajda Sebastian 27 36 25 88
Białowąs Patrycja 31 39 18 88
25. Zabłocki Przemysław 23 23 15 24 85
26. Wyczachowski Waldemar 41 43 84
27. Kuźmiński Piotr 40 43 83
28. Kuźmiński Paweł 37 42 79
29. Białowąs Mariusz 27 26 24 77
30-31. Holka Karolina 20 13 12 29 74
Rozkrut Patrycja 22 25 27 74
32. Kundys Adam 19 12 16 23 70
33-34. Dulski Daniel 18 21 13 17 69
Duda Seweryn 41 28 69
35. Pastuszczak Karolina 29 39 68
36. Gajewski Piotr 28 37 65
37. Skirzewska Laura 21 20 21 62
38. Augustyniak Jacek 35 26 61
39. Krajewski Damian 26 32 58
40. Kristman Mateusz 22 35 57
41. Mrowiec Miłosz 17 11 7 15 50
42. Rusnak Tomasz 27 21 48
43-44. Kopaniszen Daniel 47 47
Pankiewicz Jan 47 47
45. Matys Adam 46 46
46. Izydorczyk Jan 46 46
47. Szlempo Zbigniew 45 45
48-49. Suryk Roman 42 42
Bosak Łukasz 42 42
50-51. Urban Andrzej 41 41
Osowski Krzysztof 41 41
52-53. Mucharska Martyna 15 9 16 40
Omielańczuk Ryszard 40 40
54. Skorecki Piotr 38 38
55. Warzycha Dominika 34 34
56. Bosak Dariusz 32 32
57-58. Walków Oktawia 31 31
Setla Wojciech 31 31
59-60. Kaleta Piotr 30 30
Mleko Tadeusz 30 30
61. Langhamer Krzysztof 29 29
62. Teodorowicz Damian 28 28
63-64. Rozkrut Alicja 16 8 24
Dulski Damian 24 24
65. Augustyniak Paweł 22 22
66-67. Mróz Filip 20 20
Alberski Dawid 20 20
68-69. Dobruk Marek 19 19
Brzezina Robert 19 19
70. Jakubowska Karolina 18 18
71-72 Pogorzelec Tomasz 17 17
Mikitów Nikola 17 17
73-74. Rosiński Aleksander 14 14
Lewandowski Dawid 14 14
75. Oberska Natalia 11 11
76. Skirzewska Ksenia 10 10
77. Bończuk Paweł 6 6


Czwarty turniej zostanie rozegrany w dniu 06.05.2012r o godz. 9.00 w hali sportowej w Niemodlinie przy ul. Reymonta.
Sędzia

Zdzisław Grobelski