NIEMODLIN potrzebuje OBWODNICY! - zobacz spot - II etap konsultacji społecznych w sprawie zmiany nazw ulic: XX-lecia PRL i XXX-lecia w Graczach oraz ulicy Dąbrowszczaków w Niemodlinie - Podsumowanie 2016 roku - FILM - Niemodlin potrzebuje OBWODNICY! - Materiały filmowe z Niemodlina - Niemodlin, oficjalna strona na Facebooku - polub stronę!

Tenis stołowy

26-03-2012
Komunikat nr 3.
 z III Turnieju Tenisa Stołowego Amatorów
za rok 2012.
 
W dniu 18.03.2012r. w Niemodlinie rozegrano III Turniej Tenisa Stołowego Amatorów za rok 2012 o „Puchar Burmistrza Niemodlina”. Wyniki turnieju:
 
1.
Gall Sebastian
Janów
80
pkt.
2.
Patrys Jan
Niemodlin
70
pkt.
3.
Strzeja Andrzej
Szymiszów
60
pkt.
4.
Pacek Marek
Brzeg
55
pkt.
5.
Osada Radosław
Ptakowice
50
pkt.
6.
Jabłoński Paweł
Gościejowice
49
pkt.
7.
Salata Jacek
Niemodlin
48
pkt.
8.
Kurowski Mariusz
Nysa
47
pkt.
9.
Helbin Lesław
Otmuchów
46
pkt.
10.
Micuń Edward
Niemodlin
45
pkt.
11.
Fościak Wiesław
Nysa
44
pkt.
12.
Kuźmiński Piotr
Brzeg
43
pkt.
13.
Kuźmiński Paweł
Brzeg
42
pkt.
14.
Wyczachowski Waldemar
Strzelce Opolskie
41
pkt.
15.
Omielańczuk Ryszard
Strzelce Opolskie
40
pkt.
16.
Pastuszczak Karolina
Brzeg
39
pkt.
17.
Naściuk Jan
Niemodlin
38
pkt.
18.
Wysocki Marcin
Ptakowice
37
pkt.
19.
Gajda Sebastian
Wydrowice
36
pkt.
20.
Augustyniak Jacek
Brzeg
35
pkt.
21.
Warzycha Dominika
Brzeg
34
pkt.
22.
Czech Angelika
Niemodlin
33
pkt.
23.
Janiak Karolina
Niemodlin
32
pkt.
24.
Walków Oktawia
Niemodlin
31
pkt.
25.
Strączek Krzysztof
Niemodlin
30
pkt.
26.
Langhamer Krzysztof
Wierzchy
29
pkt.
27.
Duda Seweryn
Niemodlin
28
pkt.
28.
Rusnak Tomasz
Niemodlin
27
pkt.
29.
Krajewski Damian
Niemodlin
26
pkt.
30.
Rozkrut Patrycja
Niemodlin
25
pkt.
31.
Białowąs Mariusz
Niemodlin
24
pkt.
32.
Zabłocka Marta
Niemodlin
23
pkt.
33.
Gajda Tomasz
Strzelce Opolskie
22
pkt.
34.
Skirzewska Laura
Niemodlin
21
pkt.
35.
Alberski Dawid
Brzeg
20
pkt.
36.
Kolman Marek
Niemodlin
19
pkt.
37.
Białowąs Patrycja
Niemodlin
18
pkt.
38.
Pogorzelec Tomasz
Niemodlin
17
pkt.
39.
Kundys Adam
Niemodlin
16
pkt.
40.
Zabłocki Przemysław
Niemodlin
15
pkt.
41.
Rosiński Aleksander
Michałów
14
pkt.
42.
Dulski Dawid
Niemodlin
13
pkt.
43.
Holka Karolina
Niemodlin
12
pkt.
44.
Oberska Natalia
Niemodlin
11
pkt.
45.
Skirzewska Ksenia
Niemodlin
10
pkt.
46.
Mucharska Martyna
Niemodlin
9
pkt.
47.
Rozkrut Alicja
Niemodlin
8
pkt.
48.
Mrowiec Miłosz
Niemodlin
7
pkt.
49.
Bończuk Paweł
Niemodlin
6
pkt.
 
 
 
 
Klasyfikacja po trzech turniejach.
 
 
 
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
S
1.
Gall Sebastian
80
80
80
 
 
 
 
 
 
240
2.
Patrys Jan
70
55
70
 
 
 
 
 
 
195
3.
Jabłoński Paweł
49
60
49
 
 
 
 
 
 
158
4.
Pacek Marek
55
44
55
 
 
 
 
 
 
154
5.
Salata Jacek
50
50
48
 
 
 
 
 
 
148
6-7.
Micuń Edward
44
46
45
 
 
 
 
 
 
135
 
Fościak Wiesław
43
48
44
 
 
 
 
 
 
135
8.
Kurowski Mariusz
36
49
47
 
 
 
 
 
 
132
9.
Strzeja Andrzej
60
 
60
 
 
 
 
 
 
120
10.
Polok Andrzej
48
70
 
 
 
 
 
 
 
118
11.
Gajda Tomasz
39
45
22
 
 
 
 
 
 
106
12.
Czech Angelika
33
36
33
 
 
 
 
 
 
102
13-14.
Osada Radosław
 
47
50
 
 
 
 
 
 
97
 
Janiak Karolina
32
33
32
 
 
 
 
 
 
97
15.
Helbin Lesław
45
 
46
 
 
 
 
 
 
91
16.
Białowąs Patrycja
31
39
18
 
 
 
 
 
 
88
17.
Kuźmiński Piotr
40
 
43
 
 
 
 
 
 
83
18.
Naściuk Jan
 
43
38
 
 
 
 
 
 
81
19.
Kuźmiński Paweł
37
 
42
 
 
 
 
 
 
79
20.
Białowąs Mariusz
27
26
24
 
 
 
 
 
 
77
21.
Krajewski Seweryn
35
38
 
 
 
 
 
 
 
73
22.
Zabłocka Marta
25
24
23
 
 
 
 
 
 
72
23.
Wysocki Marcin
 
34
37
 
 
 
 
 
 
71
24-25.
Strączek Krzysztof
 
40
30
 
 
 
 
 
 
70
 
Kolman Marek
26
25
19
 
 
 
 
 
 
70
26.
Duda Seweryn
 
41
28
 
 
 
 
 
 
69
27.
Pastuszczak Karolina
29
 
39
 
 
 
 
 
 
68
28.
Gajewski Piotr
28
37
 
 
 
 
 
 
 
65
29-30.
Gajda Sebastian
 
27
36
 
 
 
 
 
 
63
 
Bartkiewicz Zbigniew
34
29
 
 
 
 
 
 
 
63
31.
Skirzewska Laura
21
20
21
 
 
 
 
 
 
62
32.
Zabłocki Przemysław
23
23
15
 
 
 
 
 
 
61
33.
Kristman Mateusz
22
35
 
 
 
 
 
 
 
57
34.
Dulski Dawid
18
21
13
 
 
 
 
 
 
52
35-37.
Rozkrut Patrycja
 
22
25
 
 
 
 
 
 
47
 
Kundys Adam
19
12
16
 
 
 
 
 
 
47
 
Pankiewicz Jan
47
 
 
 
 
 
 
 
 
47
38.
Izydorczyk Jan
46
 
 
 
 
 
 
 
 
46
39.
Holka Karolina
20
13
12
 
 
 
 
 
 
45
40.
Suryk Roman
42
 
 
 
 
 
 
 
 
42
41.
Bosak Łukasz
 
42
 
 
 
 
 
 
 
42
42-43.
Wyczachowski Waldemar
 
 
41
 
 
 
 
 
 
41
 
Osowski Krzysztof
41
 
 
 
 
 
 
 
 
41
44.
Omielańczuk Ryszard
 
 
40
 
 
 
 
 
 
40
45.
Skorecki Piotr
38
 
 
 
 
 
 
 
 
38
46-47.
Augustyniak Jacek
 
 
35
 
 
 
 
 
 
35
 
Mrowiec Miłosz
17
11
7
 
 
 
 
 
 
35
48.
Warzycha Dominika
 
 
34
 
 
 
 
 
 
34
49.
Bosak Dariusz
 
32
 
 
 
 
 
 
 
32
50-51.
Walków Oktawia
 
 
31
 
 
 
 
 
 
31
 
Setla Wojciech
 
31
 
 
 
 
 
 
 
31
52-53.
Kaleta Piotr
30
 
 
 
 
 
 
 
 
30
 
Mleko Tadeusz
 
30
 
 
 
 
 
 
 
30
54.
Langhamer Krzysztof
 
 
29
 
 
 
 
 
 
29
55.
Teodorowicz Damian
 
28
 
 
 
 
 
 
 
28
56.
Rusnak Tomasz
 
 
27
 
 
 
 
 
 
27
57.
Krajewski Damian
 
 
26
 
 
 
 
 
 
26
58-60.
Mucharska Martyna
 
15
9
 
 
 
 
 
 
24
 
Rozkrut Alicja
 
16
8
 
 
 
 
 
 
24
 
Dulski Damian
24
 
 
 
 
 
 
 
 
24
61.
Alberski Dawid
 
 
20
 
 
 
 
 
 
20
62.
Brzezina Robert
 
19
 
 
 
 
 
 
 
19
63.
Jakubowska Karolina
 
18
 
 
 
 
 
 
 
18
64-65.
Pogorzelec Tomasz
 
 
17
 
 
 
 
 
 
17
 
Mikitów Nikola
 
17
 
 
 
 
 
 
 
17
66-67.
Rosiński Aleksander
 
 
14
 
 
 
 
 
 
14
 
Lewandowski Dawid
 
14
 
 
 
 
 
 
 
14
68.
Oberska Natalia
 
 
11
 
 
 
 
 
 
11
69.
Skirzewska Ksenia
 
 
10
 
 
 
 
 
 
10
70.
Bończuk Paweł
 
 
6
 
 
 
 
 
 
6
 
Czwarty turniej zostanie rozegrany w dniu 01.04.2012r o godz. 9.00 w hali sportowej w Niemodlinie przy ul. Reymonta.
                                                
                                                                          Sśdzia główny                                       
 
                                                                      Zdzisław Grobelski