NIEMODLIN potrzebuje OBWODNICY! - zobacz spot - II etap konsultacji społecznych w sprawie zmiany nazw ulic: XX-lecia PRL i XXX-lecia w Graczach oraz ulicy Dąbrowszczaków w Niemodlinie - Podsumowanie 2016 roku - FILM - Niemodlin potrzebuje OBWODNICY! - Materiały filmowe z Niemodlina - Niemodlin, oficjalna strona na Facebooku - polub stronę!

Mikołajki w Świetlicy Środowiskowej w Niemodlinie

14-12-2012

W dniu 6 grudnia br. w Świetlicy Środowiskowej w Niemodlinie odbyła się zabawa mikołajkowa, w której udział wzięło 24 uczestników- podopiecznych świetlicy. Główną, a zarazem najbardziej wyczekiwaną atrakcją tego popołudnia było wręczenie mikołajkowych paczek. Zanim jednak każdy z uczestników otrzymał pełen słodyczy podarunek, odbył się mały konkurs talentów. Nie zabrakło chętnych do prezentowania prac plastycznych, recytowania wierszyków, śpiewania piosenek, a wszystko to oczywiście z Mikołajem w roli głównej. Po pełnych emocji występach, wręczeniu paczek i słodkim poczęstunku, dzieci spędziły czas na wspólnej zabawie tanecznej.
Działalność Świetlicy finansowana jest przez Burmistrza Niemodlina ze środków wynikających z realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz w Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii.

 DSCF4027.jpeg