NIEMODLIN potrzebuje OBWODNICY! - zobacz spot - II etap konsultacji społecznych w sprawie zmiany nazw ulic: XX-lecia PRL i XXX-lecia w Graczach oraz ulicy Dąbrowszczaków w Niemodlinie - Podsumowanie 2016 roku - FILM - Niemodlin potrzebuje OBWODNICY! - Materiały filmowe z Niemodlina - Niemodlin, oficjalna strona na Facebooku - polub stronę!

Prace inwestycyjno – remontowe w placówkach oświatowych

30-07-2010

Jak co roku okres wakacji jest okresem wzmożonych prac remontowych w placówkach oświatowych. Podczas tegorocznych wakacji w trzech jednostkach trwały znaczące prace inwestycyjne w systemie zleceniowym.

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Grabinie przebudowano pomieszczenia obiektu Publicznej Szkoły Podstawowej w Grabinie z ich adaptacją na potrzeby oddziału przedszkolnego.

W budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Rogach wyremontowano dach i pomieszczenia lekcyjne poddasza dla dzieci uczęszczających do oddziału przedszkolnego.

W Publicznym Przedszkolu w Graczach wyremontowano dach – wymiana dachówek, docieplenie, naprawa kominów oraz przygotowanie sali lekcyjno – zabawowej dla potrzeb utworzenia nowego oddziału dla 17 dzieci.

oświata remonty 1.jpeg

oświata remonty 2.jpeg

oświata remonty 3.jpeg