Zapraszamy do obejrzenia filmu: Gmina Niemodlin w 2021 roku, inwestycje i wydarzenia, podsumowanie roku - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Zapraszamy na szkolenie

31-03-2011

Zostań doradcą i animatorem! Ostatni moment na zgłoszenia!


Jak zaktywizować ludzi do działania? Jak pomóc innym zrealizować ich pomysły? Jak zarządzać spółdzielnią socjalną lub innego rodzaju organizacją? Co zrobić, żeby efektywnie się komunikować? Jak poruszać tłumy? Na wszystkie te pytania będą Państwo potrafili odpowiedzieć po ukończeniu szkolenia pn. „Kuźnia ekspertów".
„Kuźnia ekspertów" to cykl profesjonalnie przygotowanych szkoleń skierowany do osób, które chciałyby zaistnieć w swoich środowiskach jako lokalni animatorzy aktywności obywatelskiej oraz podzielić się swoją energią oraz zasobami z innymi zainteresowanymi działalnością w trzecim sektorze.
Wiedza oraz umiejętności nabyte podczas szkolenia pozwolą solidnie przygotować wszystkich uczestników do pełnienia roli liderów i doradców w zakresie ekonomii społecznej, na terenie gminy, powiatu i województwa.
Cykl obejmuje siedem dwudniowych zjazdów podczas których wszyscy zainteresowani zostaną poddani treningowi z zakresu prawidłowej komunikacji, treningowi menadżera podmiotów ekonomii społecznej oraz nauczą się w jaki sposób skutecznie budować partnerstwa w obrębie sektora pozarządowego.
Spotkania prowadzone będą przez doświadczonego psychologa oraz uznanych w Polsce ekspertów z zakresu ekonomii społecznej. Pozwoli to na profesjonalne przygotowanie wszystkich uczestników do pełnienia roli animatorów w swoich środowiskach.
Zjazdy szkoleniowe będą odbywały się raz w miesiącu począwszy od maja b.r. . Szczegółowy harmonogram oraz program szkoleń zostaną podane wkrótce.
W celu zgłoszenia swojego uczestnictwa należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i dostarczyć go do biura OCWIP lub przesłać pocztą elektroniczną bądź faksem na dane znajdujące się poniżej.
Zastrzegamy możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobmi.
 

Osoba do kontaktu
Patrycja Kozieł
tel.: 77 441 50 25
e-mail: p.koziel@ocwip.pl
Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych
ul. Damrota 4/35-36
45-064 Opole
Oficjalna strona partnera: www.ocwip.pl
Oficjalna strona projektu: www.proes-extra.pl
 DOCFormularz_zgloszeniowy.doc (71,00KB)DOCOświadczenie.doc (71,00KB)DOCRegulamin_projektu.doc (84,00KB)DOCzgłoszenie_deklaracja.doc (107,50KB)