- NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Zaproszenie do debaty

31-10-2013

 

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Opolu zaprasza do udziału w debacie organizowanej pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Opolskiego pn.: „Współpraca w ramach Euroregionów – perspektywa rozwoju czy stagnacji?”.

Celem przedsięwzięcia jest zachęcenie samorządów, instytucji oświaty, kultury oraz organizacji pozarządowych z terenu Opolszczyzny do podjęcia dyskusji nad dalszym kształtem współpracy
w ramach Euroregionów. W debacie wezmą udział przedstawiciele stowarzyszeń gmin wchodzących w skład Euroregionów spoza województwa opolskiego, dlatego też wydarzenie to będzie okazją do wymiany doświadczeń oraz zapoznania się z dobrymi praktykami innych regionów.
Debata odbędzie się 15 listopada 2013 r. o godz. 11.00 w Sali Senatu Uniwersytetu Opolskiego, Plac Kopernika 11a, Opole. Zgłoszenia prosimy nadsyłać drogą elektroniczną do dnia 8 listopada 2013 r. na adres mailowy rodm@rodm-opole.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod nr telefonu 77 454 26 21.

pliki do pobrania : PDFprogram debaty i formularz zgłoszeniowy.pdf (557,35KB)