LIII Sesja Rady Miejskiej w Niemodlinie odbędzie się 26 kwietnia 2018r. (czwartek), o godz. 16.00 - FILM Gmina Niemodlin w 2017 roku - podsumowanie Rozlicz PIT i przekaż 1% - wspieraj lokalnie - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Polskie dzieci z Doliny w Polsce

03-08-2011

W dniach od 11 do 25 lipca br. na kolonii letniej w Pokrzywnej przebywała 31-osobowa grupa polskich dzieci z Doliny na Ukrainie. Organizatorem wypoczynku było Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Dolińskiej. Pierwszego dnia pobytu w Polsce dzieci spotkały się z Z-cą Burmistrza Niemodlina Bartłomiejem Kostrzewą oraz Sekretarz Gminy Niemodlin Zdzisławą Bartków. W trakcie pobytu na kolonii uczestnicy spotykali się ze swoimi rówieśnikami z Polski, zwiedzili: Jasną Górę w Częstochowie, Park Jurajski w Krasiejowie, Skansen w Opolu, Kopalnię bazaltu w Graczach, okoliczne góry i miejscowości.
Głównym sponsorem pobytu dzieci w Polsce była Kancelaria Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. Stowarzyszenie otrzymało również pomoc od Burmistrza Niemodlina.
 DSCN1585 - Kopia.jpeg
DSCN1586 - Kopia.jpeg
DSCN1587 - Kopia.jpeg
DSCN1588 - Kopia.jpeg