- NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Lokalna Grupa Rybacka OPOLSZCZYZNA

08-06-2015

Niemodlin: 16 czerwca 2015r., w godz. 15:00 - 16:30 w Sali narad Siedziby Partnerstwa Borów Niemodlińskich przy ul. Bohaterów Powstań Śląskich 34a. Na to spotkanie zapraszamy mieszkańców następujących gmin: Niemodlin, Tułowice oraz Lewin Brzeski,

Zachęcamy do udziału w spotkaniach przedstawicieli sektora publicznego, gospodarczego oraz społecznego – zależy nam na szerokich konsultacjach proponowanych zapisów oraz stworzeniu odpowiadającej potrzebom listy przedsięwzięć.

Prosimy o potwierdzenie udziału w wybranym spotkaniu najpóźniej na dzień przed wyznaczonym terminem – nr tel.: 535 380 010 lub mailem na adres: biuro@lgropolszczyzna.pl

 

Ankieta dla mieszkańców obszaru LGR "Opolszczyzna"


W związku z rozpoczęciem prac nad nową Rybacką Lokalną Strategią Rozwoju na lata 2014-2020 dla obszaru gmin: Tułowice, Niemodlin, Lewin Brzeski, Popielów, Murów, Świerczów, Pokój, Ozimek, Zębowice i Łubniany zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety stanowiącej pierwszy krok w planowaniu tego rozwoju. Ankieta skierowana jest do mieszkańców wszystkich powyższych gmin i służy do wyrażenia opinii oraz przekazania sugestii dotyczących obszaru funkcjonowania LGR "Opolszczyzna".
Przesłane dzięki Państwa zaangażowaniu informacje posłużą do opracowania jednych z kluczowych rozdziałów nowej strategii rozwoju: Diagnozy obszaru i Analizy SWOT. Państwa opinia jest dla nas bardzo ważna. Zapraszamy do udzielenia krótkich odpowiedzi i z góry dziękujemy za udział w badaniu. Na wypełnione ankiety czekamy do dnia 30 czerwca 2015 r.
Ankietę można wypełnić na stronie internetowej pod linkiem:

 goo.gl/forms/Bgu2GqzRq5