- NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

II Piknik Rodzinny

11-06-2015

W sobotę 30 maja 2015 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Niemodlinie odbył się II Piknik Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców wraz z Dyrekcją i nauczycielami. Pięknie przybrana szkoła i dużo atrakcji przyciągnęło uczniów z całymi rodzinami, ale także gości z zewnątrz. Mieliśmy przyjemność gościć Zastępcę Burmistrza Niemodlina Pana Aleksandra Juszczyka, Sekretarza gminy Panią Zdzisławę Bartków, Dyrektora ZEFO Panią Małgorzatę Kochanek, Przewodniczącego Rady Miejskiej Pana Zbigniewa Palaka. Gościliśmy również sponsorów na których od lat możemy liczyć, a dzięki ich wsparciu finansowemu możliwe było zorganizowanie tak wielu atrakcji.
  Podczas pikniku miał miejsce pokaz pierwszej pomocy w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół w Niemodlinie pod opieką Pani Katarzyny Drabik. Wśród atrakcji były wybory Miss i Mistera szkoły, konkurs talentów, malowanie twarzy, wiele konkursów sportowych i quizów, w których uczestniczyli uczniowie wraz z całymi rodzinami. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się strzelanie z łuku.
 W trakcie pikniku zorganizowana była również loteria fantowa, której podsumowaniem było losowanie nagród głównych (odkurzacz, naczynie do gotowania na parze, bateria łazienkowa i dwa talony do sklepu budowlanego). Na terenie szkoły można było zakupić napoje, słodycze i ciepłe posiłki, których sprzedaż miała na celu zasilenie konta Rady Rodziców.
 Podczas pikniku realizowana była też ogólnopolska kampania profilaktyczna „Zachowaj trzeźwy umysł”, której celem jest promowanie konstruktywnych postaw, zdrowego stylu życia oraz atrakcyjnych dla dzieci i młodzieży zachowań prospołecznych, jako alternatywy wobec wielu patologii.
  Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców i wszystkim osobom zaangażowanym w organizację imprezy za bezinteresowność, poświęcony czas i aktywne włączanie się w życie szkoły. Mamy nadzieję, że czas spędzony wspólnie z rodziną, kolegami i nauczycielami będzie źródłem integracji w środowisku szkolnym, wzmocni więzi rodzinne i będzie bodźcem dla nas do podejmowania kolejnych działań dla dobra naszych dzieci.


Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom.

Dyrekcja i grono pedagogiczne

 

 1.jpeg

2.jpeg

4.jpeg

6.jpeg

8.jpeg