- NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Oldboje z podwójną koroną

03-04-2012

Oldboje z podwójną koroną

Zakończył się sezon halowy. 27 marca po blisko sześciu miesiącach zabrzmiał ostatni gwizdek rozgrywek Niemodlińskiej Halowej Ligi Piłkarskiej. Na zakończenie halowych rozgrywek siedem ekip stanęło do rywalizacji o Puchar Ligi. Zespoły rywalizowały w systemie pucharowym. W pierwszym meczu pewne zwycięstwo nad drugoligową Spartą zanotowali zawodnicy FC Niemodlin 10:1. W meczu numer dwa Oldboje w okrojonym składzie bez trzech czołowych zawodników ograli zespół Young Boys 1:0 i tym samym poznaliśmy pierwszą półfinałową parę. W kolejnym meczu Bazylia Opole nowy pierwszoligowiec przegrała ze spadkowiczem Covebo Niemodlin 1:2. Mecz numer cztery nie odbył się niestety zawiodła drużyna Monari która ułatwiła drogę do półfinału drugiej ekipie z Grodkowa i oddała swój mecz walkowerem. A więc druga para półfinałowa to Covebo Niemodlin i UEG Grodków. Nadszedł czas na półfinały. W pierwszym półfinale Oldboje pewnie pokonali FC Niemodlin 4:1, a w drugim półfinale Covebowcy w rzutach karnych przegrali w stosunku 7:8. Finał to szybkie objęcie prowadzenie przez Grodkowian i udana pogoń mistrzów ligi, po końcowej syrenie wynik zawodów 2:2 i seria rzutów karnych. Karne to loteria a lepiej wykonywali je doświadczeni Oldboje i to oni zdobyli Puchar Niemodlińskiej Halowej Ligi Piłkarskiej sezonu 2011/2012.
Po meczu finałowym przyszedł czas na ostanie rozstrzygniecie, mecz barażowy o jedno miejsce w I lidze. W tym meczu ekipa UEG nie dała żadnych szans „Góralom” z Krasnej Góry pewnie wygrywając 10:5, a więc to oni uzupełnili skład pierwszoligowców na sezon 2012/2013.
Na zakończenie przyszedł czas na podsumowanie i wręczenie nagród. Burmistrz Niemodlina Pan Mirosław Stankiewicz tradycyjnie już dla mistrzów ligi, ufundował komplet strojów piłkarskich, dla wszystkich drużyn pamiątkowe dyplomy a zespoły które zajęły miejsca od pierwszego do trzeciego okazałe puchary. Ostatnim akcentem były indywidualne wyróżnienia które otrzymali:
II Liga
Najlepszy bramkarz zdaniem internautów Łukasz Jackiewicz KGKS Krasna Góra.
Król strzelców Mateusz Jastrzębski KGKS Krasna Góra,
Najlepszy bramkarz zdaniem organizatorów i sędziów Łukasz Jackiewicz KGKS Krasna Góra,
Najlepszy zawodnik zdaniem organizatorów i sędziów Radek Majewski Bazylia Opole

I Liga
Najlepszy bramkarz zdaniem internautów Przemysław Kępa Huragan Grabin,
Król strzelców Zygmunt Bąk Oldboje Niemodlin,
Najlepszy bramkarz zdaniem organizatorów i sędziów Marcin Raczkowski Rybnios Rybna,
Najlepszy zawodnik zdaniem organizatorów i sędziów Józef Okoń Sąsiedzi Opole,
Zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz dyplomy i drobne upominki.
Ligę typerów wygrał Bartosz Kłosiński który otrzymał nagrodę Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Niemodlinie Pan Krzysztofa Kubiaka (piłka futsalowa z autografami Stefana Majewskiego wielokrotnego reprezentanta polski zdobywcy 3 miejsca Mistrzostw Świata rozgrywanych w Hiszpanii obecnie trenera kadry młodzieżowej U-20, oraz Dariusza Szuberta srebrnego medalisty Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie).

Specjalne podziękowania i drobny upominek otrzymały oczywiście dziewczyny Sandra Dec, Patrycja Dec, Weronika Dec i Pani Irenka Środa, które pomagały realizować „projekt liga”. Podziękowania należą się również Agencji Reklamowej Covebo (Marcin Kulik) za nieodpłatny wydruk dyplomów.

Organizatorzy dziękują również Danielowi Hoheisel za pomoc przy administrowaniu strony, oraz projekt dyplomów i plakatów.
 202.jpeg
206.jpeg
210.jpeg
217.jpeg
220.jpeg
221.jpeg
222.jpeg
225.jpeg
226.jpeg
227.jpeg
230.jpeg
231.jpeg
232.jpeg
235.jpeg
236.jpeg
240.jpeg
245.jpeg
247.jpeg
246.jpeg