- NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Nowa tablica promująca nieruchomości w strefie ekonomicznej

16-02-2016

Na działkach Gminy Niemodlin włączonych do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Invest – Park zamontowano nową tablicę promującą obszar do inwestowania, wcześniej wyrównano cały teren ciężkim sprzętem. Gmina przygotowała obszar, Invest – Park sfinansował montaż nowego billboardu. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku decyzją Rady Ministrów Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna powiększyła się o pięć nowych lokalizacji. W jej granice zostały włączone m.in. tereny w Niemodlinie. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Niemodlin, włączona do strefy nieruchomość przeznaczona jest pod funkcje usługowe i wytwórczo-przemysłowe. 

Obraz 019.jpeg
Obraz 016.jpeg
Obraz 022.jpeg
 

Inwestuj w Niemodlinie!

Podstrefa Niemodlin - 2,2485 ha, własność gminy 

Zdjecie lotnicze-m.jpeg

Teren niezabudowany położony w Niemodlinie przy drodze krajowej nr. 46, w odległości 5 km od autostrady A4. Sieć wodociągowa i kanalizacja sanitarna znajduje się w odległości ok. 30-35 m od granicy terenu. Koszt doprowadzenia obu sieci do granicy działki, poniesie gmina Niemodlin ze środków własnych, po decyzji inwestora dot. inwestowania na danym terenie. Sieć elektroenergetyczna przebiega przez teren strefy. Sieć gazowa znajduje się w odległości 600 m od granicy terenu. 

1006_strefa1.jpeg

WSSE Invest – Park obejmuje 48 miejscowości w województwach: dolnośląskim, wielkopolskim, opolskim i lubuskim. Prowadzi w niej działalność 179 firm, które zainwestowały 19,1 mld złotych i zatrudniają 41 tys. pracowników. Specjalne strefy ekonomiczne przyczyniają się do realizacji nowych inwestycji podnoszących konkurencyjność gospodarki oraz tworzenia nowych miejsc pracy. 

Artur Pieczarka
Urząd Miejski w Niemodlinie