Zapraszamy do obejrzenia filmu: Gmina Niemodlin w 2021 roku, inwestycje i wydarzenia, podsumowanie roku - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Znamy laureatów Konkursu Recytatorskiego „Miłość jest wśród nas”

24-02-2016

Od kilkunastu lat z okazji święta zakochanych Ośrodek Kultury w Niemodlinie organizuje konkurs recytatorski. Tegoroczny konkurs zgromadził ponad trzydzieścioro uczniów ze szkół w Niemodlinie, Graczach, Grabinie i Rogach. Młodzież recytowała wiersze o tematyce miłosnej w trzech kategoriach wiekowych. Poziom był wyrównany, o czym świadczy przyznanie przez jury drugiego i trzeciego miejsca ex aequo wśród uczniów szkół podstawowych i pierwszego miejsca ex aequo wśród gimnazjalistów.

Jury w składzie: Irena Lachowska, Katarzyna Paszula, Anna Mocko-Pasierbek i Marek Krzyżanowski postanowiło przyznać Grand Prix Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Miłość jest wśród nas” Julii Mamczyńskiej z Publicznego Gimnazjum Zespołu Szkół w Niemodlinie im. Bolesława Chrobrego, za piękną deklamację wiersza Wisławy Szymborskiej „Miłość szczęśliwa”.

Jurorzy nagrodzili i wyróżnili 16 wykonawców kartami podarunkowymi empik i książkami. Wszyscy występujący otrzymali pamiątkowe dyplomy. Serdeczne podziękowania za wsparcie konkursu i ufundowanie nagród organizatorzy składają burmistrz Niemodlina Dorocie Koncewicz.

LAUREACI

Szkoły podstawowe
I miejsce: Kamil Kilian (SP Gracze)
II miejsce: Natalia Nowak (SP Rogi), Katarzyna Dolak (SP nr 1 Niemodlin)
III miejsce: Amelia Hacz (PSP SPSK Grabin)

Szkoły gimnazjalne
I miejsce: Julia Franciszków i Patryk Kupczak (PG Gracze)
II miejsce: Wiktoria Habiak (PG Niemodlin)
III miejsce: Marta Pochwat (PG Gracze)

Szkoły ponadgimnazjalne
III miejsce: Wiktoria Łazarz (ZS Niemodlin)

Wyróżnienia: Katarzyna Zdanowska (SP nr 2 Niemodlin), Jakub Bednarz (SP Rogi), Karolina Wajman (SP nr 1 Niemodlin), Damian Konieczny (PG Gracze), Marta Wójcik (PG Gracze), Agnieszka Karbownik (ZS Niemodlin)


DSC_0624.jpeg
DSC_0627.jpeg
DSC_0630.jpeg
DSC_0633.jpeg
DSC_0634.jpeg


Ośrodek Kultury w Niemodlinie