- NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Piłkarze wygrali mecze w Olsztynie

10-02-2012

Piłkarze wygrali mecze w Olsztynie

W środę 14 marca dwie ekipy młodych piłkarzy wyruszyły na podbój Olsztyna (woj. śląskie) w drodze do celu zaplanowano przystanek w Częstochowie na Jasnej Górze. Po krótkim zwiedzaniu zespół klasztornego zakonu paulinów w Częstochowie, położonego na wzgórzu Jasna Góra, młodzież ruszyła w dalsza drogę do Olsztyna.
W Olsztynie zaplanowano dwa mecze sparingowe z miejscowym „Sokołem” Olsztyn. Młodzi piłkarze na co dzień trenujący w sekcji piłkarskiej OSiR i „młodzicy” MKS „Sokół” Niemodlin przystąpili do rywalizacji. Jako pierwsi na parkiet wyszli zawodnicy grupy starszej MKS „Sokół” Niemodlin. Pierwsze dwie minuty meczu zapowiadały zacięty pojedynek, ale z czasem na parkiecie widać było dominację MKS-u, przewaga naszego zespołu nie podlegała dyskusji a z każdą bramką widać było różnicę jaka dzieli oda zespoły. Końcowy wynik to 10:2 i wielka radość młodych piłkarzy.
W drugim meczu młodsza drużyna reprezentująca OSiR Niemodlin w swoich nowych okazałych strojach z herbem Gminy Niemodlin zmierzyła się z rówieśnikami „Sokoła” Olsztyn. Mecz od początku zdominowali nasi zawodnicy, górując na d przeciwnikiem w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła. Wynik na tablicy zawodów po zakończeniu meczu brzmiał 14:0.
Po zakończeniu zawodów dzielni sportowcy zjedli pyszny obiad z deserem i ruszyli w drogę powrotną do Niemodlina i około godziny 21.30 zakończył się udany wyjazd. Wyjazd oprócz rywalizacji sportowej, był wyjazdem integracyjnym i nagrodą dla zawodników którzy w okresie jesienno zimowym uczestniczyli w zajęciach.
Dziękujemy zaprzyjaźnionej Gminie Olsztyn za miłe przyjęcie.
„Sokół” Olsztyn – MKS „Sokół” Niemodlin 2:10

Skład MKS „Sokól” Niemodlin
1. Kacper Grin,
2. Maciej Gut 2 bramki,
3. Michał Kramczyński 3 bramki,
4. Krzysztof Chodaniecki,
5. Bartek Mrożek,
6. Radek Ryś,
7. Paweł Dec 5 bramek,
8. Maciej Ilów,
„Sokół” Olsztyn – OSiR Niemodlin 0:14
Skład OSiR Niemodlin
1. Bartek Kamaryk br. ,
2. Michał Kolman 2 bramki,
3. Adam Skorupa 4 bramki,
4. Michał Kaczkowski 2 bramki,
5. Miłosz Opalony 2 bramki,
6. Bartek Martynus 1 bramka,
7. Olaf Adamowicz 1 bramka,
8. Jakub Szmitowicz 2 bramki,
9. Mikołaj Łyszczarczyk,
10. Michał Bochnak,

Organizatorem wyjazdu Ośrodek Sportu i Rekreacji w Niemodlinie. 

                                                             Marcin Janik