Zapraszamy do obejrzenia filmu: Gmina Niemodlin w 2021 roku, inwestycje i wydarzenia, podsumowanie roku - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Zdobądź grant i Działaj lokalnie 2016

30-03-2016

1 kwietnia 2016 roku rusza kolejna edycja programu "Działaj lokalnie" w Borach Niemodlińskich. Program skierowany jest do organizacji pozarządowych, a także grup nieformalnych pod warunkiem otrzymania opieki podmiotu posiadającego osobowość prawną, skupionych w 8 gminach Borów Niemodlińskich, tj. Biała, Dąbrowa, Komprachcice, Łambinowice, Niemodlin, Prószków, Strzeleczki i Tułowice.

Program "Działaj Lokalnie" dotuje projekty, działania, które mają na celu zaktywizowanie i współdziałanie społeczności lokalnej wokół celu lub problemu, który pojawił się w ich społeczności oraz potrzeby jaka w danej społeczności zaistniała. Chodzi o to, by zamierzone działania osiągać wspólnymi siłami - mieszkańców, lokalnych instytucji, przedsiębiorców, organizacji, samorządowców. Najważniejszym celem działań jest DOBRO WSPÓLNE, które można osiągnąć na wiele sposobów, czy to przez warsztaty ekologiczne lub artystyczne, kina plenerowe, wyprawy rowerowe lub piesze, wspólną aktywność fizyczną lub działania integrujące młodzież, seniorów, rodziny. Nabór w bieżącej edycji trwa od 1 kwietnia 2016 roku do 4 maja 2016 roku. 


Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej Partnerstwa Borów Niemodlińskich:
http://boryniemodlinskie.pl/544/zdobadz-grant-dzialaj-lokalnie-2016.html

dzialaj_lokalnie_logo_rgb.jpeg

 

W dniu 31 marca 2016 roku odbędzie się spotkanie informacyjne odnośnie kolejnej edycji Działaj Lokalnie na terenie Partnerstwa Borów Niemodlińskich. Spotkanie zaplanowano o godzinie 17.00 w sali widowiskowej Urzędu Miejskiego w Białej.