- NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

I miejsce w Polsce dla ucznia z „Jedynki” !

21-06-2016

„Mamy kota na punkcie mleka” – to tytuł ogólnopolskiego projektu edukacji zdrowotnej, w którym brali udział uczniowie klasy Ic z wychowawcą Agnieszką Kalicińską i klasy Id z wychowawcą Anetą Kramczyńską - koordynatorem projektu ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Niemodlinie.

Głównym celem projektu jest zachęcenie dzieci do spożywania mleka i produktów mlecznych. W ramach tego projektu odbył się konkurs ogólnopolski „Kocie rymy mlekiem płynące – mleczna energia mnie wypełnia”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej wraz z krótką formą literacką promującą mleko. Wykonane prace konkursowe zaskakiwały inwencją twórczą, pomysłowością, starannością, a poziom ich wykonania był bardzo wysoki.

W etapie szkolnym nagrodzeni zostali:
I miejsce – Igor Zbroja kl. Ic
II miejsce – Marcel Petka kl. Id
III miejsce – Nina Ciszewska kl. Ic

Wyróżnienia:
Julian Klisz kl.Id
Patrycja Walkowicz kl. Ic
Tymoteusz Lelek kl. Id
Julia Kasprzak kl. Id

W etapie ogólnopolskim uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Niemodlinie odnieśli bardzo duży sukces zdobywając I miejsce w Polsce oraz cztery wyróżnienia, są to:

I miejsce w Polsce – Marcel Petka kl. Id

Wyróżnienia:
Maciej Jarocki kl. Id
Nina Ciszewska kl. Ic
Julian Klisz kl. Id
Natalia Bochnak kl. Id

Marcel wygrał na rzecz szkoły projektor multimedialny, który z dumą przekazał na ręce pani Dyrektor, Krystyny Dżaluk. Wszyscy uczniowie w nagrodę otrzymali pamiątkowego kota o wdzięcznym imieniu Mlekosław – logo projektu „Mamy kota na punkcie mleka”, koszulki, czapeczki oraz długopisy. Rada Rodziców ufundowała słodki upominek – mleczną (oczywiście) kanapkę.

003.jpeg
001.jpeg