- NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Statuetki rozdane

06-07-2012

STATUETKI ROZDANE !!!

W dniu 27 czerwca 2012 r. w Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie Burmistrza Niemodlina – Mirosława Stankiewicza z najlepszymi absolwentami szkół podstawowych i gimnazjum w roku szkolnym 2011/2012 oraz zwycięzcami konkursów przedmiotowych i najlepszymi sportowcami w gminie.
W uroczystości uczestniczyli Radni Rady Miejskiej na czele z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Niemodlinie – Panem Mariuszem Nieckarzem, dyrektorzy szkół i przedszkoli, nauczyciele oraz rodzice uczniów wyróżnionych.

Szczególne podziękowania i gratulacje otrzymali najlepsi absolwenci szkół podstawowych i gimnazjum oraz ich rodzice.
Oto uczniowie, których określono mianem „Najlepsi z najlepszych”:
1. Patrycja Tomków uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Niemodlinie,
2. Wiktoria Bilińska uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Niemodlinie,
3. Katarzyna Andrejszyn uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej w Graczach,
4. Patryk Szlufik uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej w Grabinie,
5. Hanna Salera uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej w Rogach,
6. Mateusz Jadach uczeń Publicznego Gimnazjum w Graczach.
Są to uczniowie, którzy w wyniku klasyfikacji końcoworocznej uzyskali z obowiązkowych zajęć edukacyjnych najwyższą średnią ocen, najwyższą ocenę z zachowania oraz znaczącą ilość punktów ze sprawdzianu lub egzaminu gimnazjalnego.
Spotkanie w Ośrodku Kultury było również podsumowaniem zmagań konkursowych na terenie Gminy Niemodlin dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych.
Uczniowie naszych szkół przystąpili do 14 konkursów przedmiotowych koordynowanych przez gminę. Udział w konkursie wzięło łącznie 100 uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, którzy przygotowywali się pod czujnym okiem swoich nauczycieli.
Współzawodnictwo uczniów dało szansę przede wszystkim rozwijaniu zainteresowań, zamiłowań, a także przyczyniło się do pogłębienia zdobytej dotychczas wiedzy.
Z ogólnej liczby 948 uczniów realizujących obowiązek szkolny
w szkołach, dla których organem prowadzącym jest Gmina Niemodlin, 147 uczniów szkół podstawowych i Gimnazjum w Graczach dostąpiło zaszczytu uczestniczenia wraz ze swoimi rodzicami w spotkaniu i odebrało z rąk Pana Burmistrza i Przewodniczącego Rady Miejskiej podziękowania i listy gratulacyjne za uzyskane sukcesy i wysokie osiągnięcia w konkursach
i olimpiadach.

Podczas uroczystego spotkania Pan Burmistrz gratulował wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym oraz życzył słonecznego i zdrowego odpoczynku w czasie wakacji.


Małgorzata Kochanek

 DSC_7819.jpeg
DSC_7815.jpeg
DSC_7809.jpeg
DSC_7807.jpeg
DSC_7803.jpeg
DSC_7791.jpeg
DSC_7784.jpeg
DSC_7776.jpeg
DSC_7764.jpeg
DSC_7750.jpeg
DSC_7676.jpeg
DSC_7701.jpeg