- NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Wakacje z Ośrodkiem Kultury

27-08-2012

Wakacje z Ośrodkiem Kultury

Ośrodek Kultury w Niemodlinie zorganizował dla dzieci wakacje pełne zabaw. Tegoroczne lato, choć z pogodą w kratkę, upłynęło pod znakiem atrakcji, które zgromadziły w OK sporą liczbę młodych uczestników wraz z ich rodzicami.
Największym zainteresowaniem cieszyły się dyskoteki z udziałem postaci bajkowych takich jak Chester czy Tygrysek. Świetnie zorganizowane animacje wciągały do zabawy nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Ponadto wszyscy uczestnicy tańczyli w rytm największych wakacyjnych przebojów. Dodatkowych dyskotekowych wrażeń dostarczyły dzieciom kolorowe światła, mydlane bański, sztuczny dym oraz poczęstunek, które sprawiły im ogromną frajdę.
Sala widowiskowa Ośrodka Kultury również zgromadziła dużą publiczność, a to za sprawą teatralnych spektakli dla dzieci. Podczas przedstawień aktorzy występujący na scenie zapraszali zgromadzone dzieci do wspólnych zabaw. Ponadto opowiadali publiczności o cechach charakteryzujących zawód aktora oraz pozwalali najmłodszej społeczności na to, aby spróbowała swoich aktorskich umiejętności na scenie mając do dyspozycji teatralne atrybuty w postaci lalek, strojów i innych gadżetów. Spektakle zatytułowane: „Jaś i drzewo fasolowe” oraz „ Sznurkowe Skrzaty” rozbawiły publiczność zapewniając tym samym wspaniałą zabawę zarówno dla młodych, jak i starszych widzów.
Prowadzone przez Michała Graczyka warsztaty plastyczne pozwoliły dzieciom puścić wodze fantazji i przelać je na kartki papieru. Najróżniejsze kredki, mazaki, farbki, ołówki, wycinanki, kleje, taśmy czy węgiel pozwoliły naszym młodych artystom stworzyć nietuzinkowe dzieła, które zdobią Ośrodek Kultury i są dostępne dla wszystkich, którzy chcieliby podziwiać ich zdolności.
Karolina Micuń zadbała o dobrą formę dzieci, które chciały aktywnie spędzić wakacyjny czas. Prowadziła zajęcia taneczne, podczas których uczyła tancerzy mini układów.
Wokalne umiejętności szkoliła Natalia Kryjom. Podczas muzycznych warsztatów, zgromadzone dzieci poznały tajniki emisji głosu, które mogły wykorzystać na profesjonalnym sprzęcie. Młodzi wokaliści mogli zaśpiewać dowolnie wybrane przez siebie piosenki, a to za sprawą rzutnika oraz ekranu, na którym prowadzone były konkursy Karaoke.
To jeszcze nie koniec wakacyjnych atrakcji przygotowanych przez Ośrodek Kultury w Niemodlinie! Już 29 sierpnia odbędzie się pożegnanie wakacji, które rozpocznie się spektaklem teatralnym o godzinie 16:00 zatytułowanym: „Wilk i Zając na wakacjach”. Zaraz po przedstawieniu zaprosimy wszystkie dzieci na wspaniałą dyskotekę, podczas której pojawi się bajkowa postać, a dyskotekowy czas wypełniony będzie muzyką, konkursami i rewelacyjną zabawą. 
DSC_9442.jpeg