Zapraszamy do obejrzenia filmu: Gmina Niemodlin w 2021 roku, inwestycje i wydarzenia, podsumowanie roku - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Niemodlin potrzebuje OBWODNICY!

18-10-2016

Rusza kampania spotowa na portalach społecznościowych dotycząca konieczności budowy OBWODNICY Niemodlina. Jednocześnie wszyscy posłowie w Sejmie RP otrzymają pisma od burmistrz Niemodlina, Doroty Koncewicz z apelem o rozpoczęcie budowy OBWODNICY miasta.

W imieniu mieszkańców Niemodlina, burmistrz Dorota Koncewicz zwróciła się do 460 posłów z prośbą o wsparcie działań związanych z przyspieszeniem decyzji dotyczącej rozpoczęcia budowy obwodnicy miasta. Przypomnijmy, że wieloletnie starania i prace związane z przygotowaniem tej inwestycji sprawiły, że plan jej realizacji znalazł się w programie Budowy Dróg Krajowych na lata 2014 – 2023. Obecnie po raz kolejny weryfikowana jest dokumentacja techniczna, która ma być gotowa do końca roku. Jak wynika z informacji GDDKiA, decyzje środowiskowe zostały przedłużone. Pozostała dokumentacja wymaga aktualizacji. Brak uruchomienia środków finansowych powoduje niebezpieczeństwo opóźnienia realizacji kluczowej dla Gminy Niemodlin, jak również dla województwa opolskiego inwestycji.

DSC_0368.jpeg
DSC_0364.jpeg
 

Kampania spotowa odbywa się pod hasłem: „NIEMODLIN potrzebuje OBWODNICY”. Przygotowano film, który udostępniają w sieci Internauci. Spot filmowy dostępny jest na kanałach gminy Niemodlin  na Facebooku oraz YouTube.
 Artur Pieczarka, UM Niemodlin