Zapraszamy do obejrzenia filmu: Gmina Niemodlin w 2021 roku, inwestycje i wydarzenia, podsumowanie roku - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Spotkanie noworoczne - działo się !

24-01-2017

Spotkanie noworoczne zorganizowane zostało w dniu 22 stycznia 2017 r. w Ośrodku Kultury w Niemodlinie. Burmistrz Niemodlina, Dorota Koncewicz, podsumowała miniony rok w Gminie. Widzowie zobaczyli film o inwestycjach, przedsięwzięciach i wydarzeniach mających miejsce w 2016 roku (wkrótce film będzie dostępny na stronie miasta). Na scenie Ośrodka Kultury w Niemodlinie znakomicie zaprezentowali się członkowie zespołu Piąty Bieg oraz na zakończenie wieczoru aktorzy z Amatorskiego Teatru przy Szkole Podstawowej w Rogach w przedstawieniu "Żółta szlafmyca albo...". Reżyserką przedstawienia jest Bożena Gala - Jagi, scenografię przygotowały: Agnieszka Wrzodek - Bednarczyk i Dorota Dec, a muzykę opracowali: Waldemar Juzwa i Wiesław Wołoszyn. Publiczność mogła też zobaczyć prace plastyczne dzieci z sekcji działającej przy OK.

GALERIA ZDJĘĆ Z WYDARZENIA:
 

 

ZWIASTUN - ZAPOWIEDŹ FILMU O GMINIE NIEMODLIN W 2016 ROKU

Miniony 2016 rok obfitował w wydarzenia kulturalne i sportowe na terenie Gminy Niemodlin. Przeprowadzono inwestycje i remonty w mieście oraz w sołectwach. Wkrótce będziecie mogli obejrzeć film o tym, co działo się w Gminie Niemodlin w 2016 roku. Film prezentowany był mieszkańcom podczas otwartego spotkania noworocznego w Ośrodku Kultury w Niemodlinie w dniu 22.01.2017r. Prezentujemy zwiastun filmu.


Artur Pieczarka, UM Niemodlin