Zapraszamy do obejrzenia filmu: Gmina Niemodlin w 2021 roku, inwestycje i wydarzenia, podsumowanie roku - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Mikołajki w Świetlicy Środowiskowej w Niemodlinie

14-12-2012

W dniu 6 grudnia br. w Świetlicy Środowiskowej w Niemodlinie odbyła się zabawa mikołajkowa, w której udział wzięło 24 uczestników- podopiecznych świetlicy. Główną, a zarazem najbardziej wyczekiwaną atrakcją tego popołudnia było wręczenie mikołajkowych paczek. Zanim jednak każdy z uczestników otrzymał pełen słodyczy podarunek, odbył się mały konkurs talentów. Nie zabrakło chętnych do prezentowania prac plastycznych, recytowania wierszyków, śpiewania piosenek, a wszystko to oczywiście z Mikołajem w roli głównej. Po pełnych emocji występach, wręczeniu paczek i słodkim poczęstunku, dzieci spędziły czas na wspólnej zabawie tanecznej.
Działalność Świetlicy finansowana jest przez Burmistrza Niemodlina ze środków wynikających z realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz w Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii.

 DSCF4027.jpeg