Zapraszamy do obejrzenia filmu: Gmina Niemodlin w 2019 roku, inwestycje i wydarzenia, podsumowanie roku - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

DNI NIEMODLINA 2017 - IMPREZY SPORTOWE

29-05-2017

Podczas Dni Niemodlina w dniach 26-28 maja 2017 r. na obiektach sportowych rozgrywane były liczne imprezy. Prezentujemy zdjęcia z wydarzeń:

Piątek, 26 maja 2017 r.

Hala sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji w Niemodlinie
Turniej siatkarskich dwójek, trójek, czwórek, Opolanka Opole, LUKS Sukces Komprachcice i UKS Jedynka Niemodlin
 

 

Turniej unihokeja Prażmo (Czechy), ZS Gracze, SP 1 Niemodlin
 

 


Sobota, 27 maja 2017 r.

Hala sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji w Niemodlinie
Turniej koszykówki dzieci

FB_IMG_1496078758652.jpeg

FB_IMG_1496078768836.jpeg

FB_IMG_1496078971965.jpeg

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej rozegrany na Orliku
Puchary i dyplomy wręczali burmistrz Niemodlina Dorota Koncewicz oraz starosta Prażma Marek Kaniok. Miejsca drużyn po rozegraniu zawodów: 1. MLUKS Tułowice, 2. Sokół Niemodlin, 3. Skalnik Gracze, 4. Prażmo (CZ).
 

 

Staw na Ścinawie
Zawody wędkarskie o Puchar Burmistrz Niemodlina
WP_20170527_001.jpeg


Niedziela, 28 maja 2017 r.

Hala sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji w Niemodlinie
Otwarty Turniej Tenisa Stołowego Amatorów o Puchar Burmistrz Niemodlina
 

 

Wyniki V Turnieju Tenisa Stołowego Amatorów za rok 2017.

W dniu 28.05.2017r. w Niemodlinie rozegrano V Turniej Tenisa Stołowego Amatorów za rok 2017 o „Puchar Burmistrza Niemodlina”. Wyniki turnieju:
1. Piasecki Piotr Opole 80 pkt.
2. Kolman Marcin Niemodlin 70 pkt.
3. Jędrzejak Patryk Opole 60 pkt.
4. Nalepa Dariusz Nysa 55 pkt.
5. Strzeja Andrzej Strzelce Opolskie 50 pkt.
6. Izydorczyk Jan Opole 49 pkt.
7. Lepich Marcin Gogolin 48 pkt.
8. Salata Jacek Niemodlin 47 pkt.
9. Machoń Radosław Opole 46 pkt.
10. Wala Krzysztof Nysa 45 pkt.
11. Skorodzień Tadeusz Bodzanów 44 pkt.
12. Gumuliński Paweł Opole 43 pkt.
13. Wodniak Ireneusz Krapkowice 42 pkt.
14. Fościak Wiesław Nysa 41 pkt.
15. Wateha Robert Brzeg 40 pkt.
16. Gargol Tomasz Charbielin 39 pkt.
17. Wicher Robert Żywocice 37 pkt.
18. Patrzałek Mateusz Skarbimierz Osiedle 36 pkt.
19. Kurowski Mariusz Nysa 35 pkt.
20. Wodniak Michał Krapkowice 34 pkt.
21. Gumuliński Piotr Opole 33 pkt.
22. Krzyżanowski Wojciech Pokój 32 pkt.
23. Orzeł Marek Opole 32 pkt.
24. Strączek Krzysztof Niemodlin 31 pkt.
25. Multan Jacek Łosiów 30 pkt.
26. Data Paweł Krapkowice 29 pkt.
27. Szandarowski Michał Nysa 28 pkt.
28. Szymczak Adam Górażdże 27 pkt.
29. Rajski Marcin Czarnowąsy 26 pkt.
30. Paluszkiewicz Jakub Niemodlin 25 pkt.
31. Walicki Damian Górażdże 24 pkt.
32. Basowski Piotr Niemodlin 23 pkt.
33. Gurgul Janusz Górażdże 22 pkt.
34. Madziała Kacper Głubczyce 21 pkt.
35. Gargul Amelia Charbielin 20 pkt.
36. Paluszkiewicz Joanna Niemodlin 19 pkt.

Po pięciu turniejach:
I II III IV V VI VII VIII IX S
1. Piasecki Piotr 80 70 48 80 80 358
2. Kolman Marcin 70 80 80 70 300
3. Skorodzień Tadeusz 42 49 41 50 44 226
4. Kotylak Paweł 46 55 55 55 211
5. Wodniak Michał 43 35 43 37 34 192
6. Wodniak Ireneusz 41 30 36 42 42 191
7-8. Jędrzejak Patryk 60 70 60 190
Machoń Radosław 50 50 44 46 190
9-10. Nalepa Dariusz 48 38 45 55 186
Salata Jacek 46 46 47 47 186
11. Kurowski Mariusz 38 45 26 41 35 185
12. Lepich Marcin 47 37 49 48 181
13. Izydorczyk Jan 40 45 46 49 180
14. Gargol Tomasz 35 37 29 38 39 178
15. Wala Krzysztof 50 60 45 155
16-17. Fościak Wiesław 34 40 39 41 154
Multan Jacek 20 39 32 33 30 154
18. Patrzałek Mateusz 26 34 27 30 36 153
19. Wateha Robert 21 42 39 40 142
20-21. Gumuliński Paweł 24 35 32 43 134
Rogoziński Szymon 49 43 42 134
22. Wicher Robert 18 30 43 37 128
23. Strzeja Andrzej 70 50 120
24. Strączek Krzysztof 31 32 25 31 119
25. Helbin Lesław 44 36 34 114
26. Paluszkiewicz Jakub 12 27 23 25 25 112
27. Data Paweł 36 33 29 98
28-29. Basowski Piotr 7 31 13 23 23 97
Piasecki Marek 48 49 97
30. Adaszyński Mateusz 14 33 24 24 95
31. Bega Krystian 47 44 91
32-33. Gumuliński Piotr 28 28 33 89
Swałtek Bogusław 45 44 89
34. Krzyżanowski Wojciech 25 26 32 83
56-36. Szymczak Adam 6 18 27 27 78
Nossol Józef 28 21 29 78
37. Baziak Hubert 32 40 72
38. Humieniecki Stanisław 29 41 70
39. Orzeł Marek 37 32 69
40-41. Szandarowski Michał 36 28 64
Kanarski Kamil 29 35 64
42. Walicki Damian 23 16 24 63
43. Linek Adam 22 40 62
44-45. Trojak Dawid 60 60
Grubiak Tymoteusz 60 60
46. Gurgul Janusz 14 21 22 57
47. Jabłoński Paweł 55 55
48. Kędra Ireneusz 33 20 53
49-50. Polok Andzej 48 48
Wicher Patryk 17 31 48
51. Gołębiowski Zygmunt 47 47
52. Jarecka Malwina 9 31 40
53. Zaremba Marcin 39 39
54. Szczepanek Błażej 38 38
55. Bartkiewicz Zbigniew 15 20 35
56. Gajownik Janusz 34 34
57-58. Łazor Agnieszka 13 17 30
Jarecka Marcelina 30 30
59. Szmitowicz Edward 28 28
60. Chruścicki Kacper 27 27
61. Rajski Marcin 26 26
62-63. Gałka Stanisław 22 22
Jarecki Gerard 22 22
64. Madziała Kacper 21 21
65. Gargul Amelia 20 20
66-67. Paluszkiewicz Joanna 19 19
Bagiński Michał 19 19
68. Mikietyn Krzysztof 18 18
69. Synowiec Andrzej 16 16
70. Zborowski Maciej 15 15
71. Dussa Robert 11 11
72. Baron Krzysztof 10 10
73. Hołek Andrzej 8 8
Sędzia Turnieju
Zdzisław Grobelski

Boisko Orlik
Turniej koszykówki ulicznej 3x3 dla drużyn rocznika 2005-2006
 

 

Stadion Miejski
Liga wojewódzka juniorów młodszych: MKS Sokół Niemodlin – OKS Olesno

MKS Sokół II Grodziec-Niemodlin – KS Unia Tułowice

Artur Pieczarka, UM Niemodlin