Zapraszamy do obejrzenia filmu: Gmina Niemodlin w 2021 roku, inwestycje i wydarzenia, podsumowanie roku - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Nasi uczniowie wyróżnieni w ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł

08-11-2017

Siedmiu laureatów, uczniów z gminy Niemodlin, otrzymało dyplomy i nagrody książkowe w konkursach ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł". Burmistrz Niemodlina - Dorota Koncewicz w dniu 6 listopada br. wręczyła dyplomy wyróżnionym uczniom oraz nauczycielom uczestniczącym w kampanii w Niemodlinie. 

Lista2.png

Wyróżnieni nauczyciele, którzy przygotowywali młodzież do konkursów i prowadzili profilaktykę w szkołach:

Szkoła Podstawowa w Graczach
- Ilona Lewoska

Publiczne Gimnazjum w Graczach
- Małgorzata Grzelińska - Tomczak

Szkoła Podstawowa w Niemodlinie
- Maria Wacyra
- Olga Olszewska

Szkoła Podstawowa w Rogach
- Agnieszka Wrzodek - Bednarczyk
- Krystyna Kuźniak
- Bożena Gala - Jagi

CErtyfikat dla Gminy.png

W kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" uczestniczą szkoły, które dzięki tej kampanii łączą profilaktykę z pożyteczną zabawą, czyli z edukacyjnymi konkursami. Realizacja kampanii ma przyczynić się do przeciwdziałania niepożądanym zachowaniom ryzykownym, jak sięganie po alkohol, papierosy czy inne środki psychoaktywne, wzmocnienia procesu edukacyjnego i wychowawczego w szkołach, rozwoju osobowości uczniów, rozwijania umiejętności nawiązywania współpracy z rówieśnikami, motywowania młodzieży do podejmowania działań na rzecz środowiska lokalnego i pozytywnego kierowania swoim życiem.

 

 

Artur Pieczarka, UM Niemodlin