IX Turniej Tenisa Stołowego Amatorów - wyniki

16-11-2017

Komunikat nr 9.

 z IX Turnieju Tenisa Stołowego Amatorów

za rok 2017.

W dniu 12.11.2017r. w Niemodlinie rozegrano IX Turniej Tenisa Stołowego Amatorów za rok 2017 o „Puchar Burmistrza Niemodlina”.  Wyniki turnieju:

1.

Wala Krzysztof

Nysa

80

pkt.

2.

Kotylak Paweł

Nysa

70

pkt.

3.

Nalepa Dariusz

Nysa

60

pkt.

4.

Wicher Robert

Żywocice

55

pkt.

5.

Kolman Marcin

Niemodlin

50

pkt.

6.

Wateha Robert

Brzeg

49

pkt.

7.

Skorodzień Tadeusz

Bodzanów

48

pkt.

8.

Sekyra Andrzej

Opole

47

pkt.

9.

Lepich Marcin

Gogolin

46

pkt.

10.

Szandarowski Michał

Nysa

45

pkt.

11.

Kurowski Mariusz

Nysa

44

pkt.

12.

Patrzałek Mateusz

Skarbimierz-Osiedle

43

pkt.

13.

Gumuliński Piotr

Opole

42

pkt.

14.

Strączek Krzysztof

Niemodlin

41

pkt.

15.

Helbin Lesław

Otmuchów

40

pkt.

16.

Adaszyński Mateusz

Niemodlin

39

pkt.

17.

Gargol Tomasz

Charbielin

38

pkt.

18.

Białecki Wiktor

Radoszowice

37

pkt.

19.

Bagiński Michał

Wierzbie

36

pkt.

20.

Kozakiewicz Tomasz

Łambinowice

35

pkt.

21.

Adaszyński Sławomik

Niemodlin

34

pkt.

22.

Basowski Piotr

Niemodlin

33

pkt.

23.

Paluszkiewicz Jakub

Niemodlin

32

pkt.

24.

Gargol Amelia

Charbielin

31

pkt.

25.

Borkowski Bartosz

Brzeg

30

pkt.

26.

Kliś Martyna

Niemodlin

29

pkt.

27.

Romanowski Paweł

Niemodlin

28

pkt.

28.

Romanowska Magdalena

Niemodlin

27

pkt.

29.

Szmitowicz Edward

Niemodlin

26

pkt.

 

 

  1. Zasady rozgrywania turnieju finałowego /wyciąg z regulaminu/.
    1. Do turnieju finałowego zalicza się punkty zdobyte w 6 turniejach (3 najsłabsze wyniki odrzuca się).
      1. Zawodnicy rozstawiani są zgodne z miejscem w klasyfikacji.
    2. W turnieju finałowym punkty liczone są podwójnie tj: za 1 miejsce 160 pkt., za 2 miejsce 140, itd.
    1. Do końcowej klasyfikacji liczona jest suma punktów z 6 turniejów oraz turnieju finałowego.
    2. W przypadku równej ilości punktów o wyższej lokacie decyduje: a)większa ilość punktów po 9 turniejach; b) udział w większej ilości turniejów: c) losowanie
    3. Zawodnicy sklasyfikowani na miejscach 1 – 8 otrzymują pamiątkowe puchary lub statuetki.

 

 

 

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

S

Po 6

X

Finał

1.

Piasecki Piotr

80

70

48

80

80

60

 

60

 

478

430

 

 

2.

Kolman Marcin

70

80

80

 

70

 

 

80

50

430

430

 

 

3.

Wala Krzysztof

 

 

50

60

45

42

80

55

80

412

370

 

 

4.

Nalepa Dariusz

 

48

38

45

55

70

48

48

60

412

329

 

 

5.

Machoń Radosław

50

50

44

 

46

80

55

43

 

368

325

 

 

6.

Kotylak Paweł

46

55

55

55

 

 

 

30

70

311

311

 

 

7.

Lepich Marcin

47

 

37

49

48

46

49

46

46

368

285

 

 

8.

Skorodzień Tadeusz

42

49

41

50

44

50

41

36

48

401

283

 

 

9.

Izydorczyk Jan

40

 

45

46

49

 

42

40

 

262

262

 

 

10.

Kurowski Mariusz

38

45

26

41

35

44

43

41

44

357

258

 

 

11.

Wicher Robert

18

 

30

43

37

48

37

34

55

302

254

 

 

12.

Strzeja Andrzej

 

 

 

70

50

40

44

38

 

242

242

 

 

13.

Salata Jacek

 

46

46

47

47

 

 

50

 

236

236

 

 

14.

Wateha Robert

21

42

39

 

40

41

 

 

49

232

232

 

 

15.

Fościak Wiesław

34

 

40

39

41

39

36

26

 

255

229

 

 

16.

Gargol Tomasz

35

37

29

38

39

43

35

39

38

333

226

 

 

17.

Wodniak Michał

43

35

43

37

34

 

 

32

 

224

224

 

 

18.

Wodniak Ireneusz

41

30

36

42

42

 

 

28

 

219

219

 

 

19.

Patrzałek Mateusz

26

34

27

30

36

37

30

35

43

298

215

 

 

20.

Strączek Krzysztof

31

32

25

 

31

35

39

27

41

261

209

 

 

21.

Helbin Lesław

44

36

 

34

 

45

 

 

40

199

199

 

 

22.

Jędrzejak Patryk

60

 

70

 

60

 

 

 

 

190

190

 

 

23.

Piasecki Marek

48

 

49

 

 

47

 

37

 

181

181

 

 

24.

Krzyżanowski Wojciech

25

 

 

26

32

31

33

29

 

176

176

 

 

25.

Gumuliński Paweł

24

 

35

32

43

36

 

 

 

170

170

 

 

26.

Gumuliński Piotr

 

 

28

28

33

38

 

 

42

169

169

 

 

27.

Linek Adam

22

 

 

40

 

 

50

47

 

159

169

 

 

28.

Basowski Piotr

7

31

13

23

23

 

32

23

33

185

165

 

 

29.

Orzeł Marek

37

 

 

 

38

55

34

 

 

164

164

 

 

30.

Paluszkiewicz Jakub

12

27

23

25

25

 

 

24

32

168

156

 

 

31.

Adaszyński Mateusz

14

33

24

24

 

 

 

20

39

154

154

 

 

32.

Multan Jacek

20

39

32

33

30

 

 

 

 

154

154

 

 

33.

Szandarowski Michał

 

 

 

36

28

32

 

 

45

141

141

 

 

34.

Polok Andzej

 

 

 

48

 

 

47

45

 

140

140

 

 

35.

Rogoziński Szymon

49

43

42

 

 

 

 

 

 

134

134

 

 

36.

Data Paweł

36

 

33

 

29

34

 

 

 

132

132

 

 

37.

Sobczyk Albin

 

 

 

 

 

 

70

49

 

119

119

 

 

38.

Sobczyk Tobiasz

 

 

 

 

 

 

46

70

 

116

116

 

 

39.

Nossol Józef

28

 

21

29

 

33

 

 

 

111

111

 

 

40.

Szymczak Adam

6

 

18

27

27

 

 

31

 

109

109

 

 

41.

Kanarski Kamil

 

29

 

35

 

 

45

 

 

109

109

 

 

42.

Kijak Maciej

 

 

 

 

 

 

60

44

 

104

104

 

 

43.

Wicher Patryk

17

 

 

31

 

30

 

25

 

103

103

 

 

44.

Gargol Amelia

 

 

 

 

20

 

31

19

31

101

101

 

 

45.

Bega Krystian

 

 

47

44

 

 

 

 

 

91

91

 

 

46.

Swałtek Bogusław

45

44

 

 

 

 

 

 

 

89

89

 

 

47.

Zaremba Marcin

39

 

 

 

 

49

 

 

 

88

88

 

 

48.

Walicki Damian

23

 

16

 

24

 

 

16

 

79

79

 

 

49.

Bagiński Michał

 

 

19

 

 

 

 

21

36

76

76

 

 

50.

Gurgul Janusz

 

 

14

21

22

 

 

17

 

74

74

 

 

51-52.

Jarecka Marcelina

30

 

 

 

 

 

 

42

 

72

72

 

 

 

Baziak Hubert

32

40

 

 

 

 

 

 

 

72

72

 

 

53-54.

Borkowski Bartosz

 

 

 

 

 

 

40

 

30

70

70

 

 

 

Humieniecki Stanisław

29

41

 

 

 

 

 

 

 

70

70

 

 

55.

Bartkiewicz Zbigniew

15

 

 

20

 

29

 

 

 

64

64

 

 

56-57.

Trojak Dawid

 

 

60

 

 

 

 

 

 

60

60

 

 

 

Grubiak Tymoteusz

 

60

 

 

 

 

 

 

 

60

60

 

 

58.

Jarecka Malwina

9

 

31

 

 

 

 

18

 

58

58

 

 

59.

Jabłoński Paweł

55

 

 

 

 

 

 

 

 

55

55

 

 

60.

Szmitowicz Edward

 

28

 

 

 

 

 

 

26

54

54

 

 

61.

Kędra Ireneusz

33

 

20

 

 

 

 

 

 

53

53

 

 

62-63.

Sekyra Andrzej

 

 

 

 

 

 

 

 

47

47

47

 

 

 

Gołębiowski Zygmunt

 

47

 

 

 

 

 

 

 

47

47

 

 

64.

Jarecki Gerard

 

 

22

 

 

 

 

22

 

44

44

 

 

65-66.

Kołodziej Stefan

 

 

 

 

 

 

38

 

 

38

38

 

 

 

Szczepanek Błażej

 

38

 

 

 

 

 

 

 

38

38

 

 

67.

Białecki Wiktor

 

 

 

 

 

 

 

 

37

37

37

 

 

68.

Kozakiewicz Tomasz

 

 

 

 

 

 

 

 

35

35

35

 

 

69-70.

Adaszyński Sławomik

 

 

 

 

 

 

 

 

34

34

34

 

 

 

Gajownik Janusz

 

 

34

 

 

 

 

 

 

34

34

 

 

71.

Jonderko Braian

 

 

 

 

 

 

 

33

 

33

33

 

 

72.

Łazor Agnieszka

13

 

17

 

 

 

 

 

 

30

30

 

 

73-74.

Kliś Martyna

 

 

 

 

 

 

 

 

29

29

29

 

 

 

Semerc Piotr

 

 

 

 

 

 

29

 

 

29

29

 

 

75.

Romanowski Paweł

 

 

 

 

 

 

 

 

28

28

28

 

 

76-77.

Romanowska Magdalena

 

 

 

 

 

 

 

 

27

27

27

 

 

 

Chruścicki Kacper

27

 

 

 

 

 

 

 

 

27

27

 

 

78.

Rajski Marcin

 

 

 

 

26

 

 

 

 

26

26

 

 

79.

Gałka Stanisław

 

 

 

22

 

 

 

 

 

22

22

 

 

80.

Madziała Kacper

 

 

 

 

21

 

 

 

 

21

21

 

 

81.

Paluszkiewicz Joanna

 

 

 

 

19

 

 

 

 

19

19

 

 

82.

Mikietyn Krzysztof

18

 

 

 

 

 

 

 

 

18

18

 

 

83.

Synowiec Andrzej

16

 

 

 

 

 

 

 

 

16

16

 

 

84-95.

Glinka Adam

 

 

 

 

 

 

 

15

 

15

15

 

 

 

Zborowski Maciej

 

 

15

 

 

 

 

 

 

15

15

 

 

86.

Dussa Robert

11

 

 

 

 

 

 

 

 

11

11

 

 

87.

Baron Krzysztof

10

 

 

 

 

 

 

 

 

10

10

 

 

88.

Hołek Andrzej

8

 

 

 

 

 

 

 

 

8

8

 

 

 

 

Turniej finałowy zostanie rozegrany w dniu 03.12.2017r. w hali sportowej MOS i R w Niemodlinie ul. Reymonta o godz. 9.00

       
 

Sędzia

 
     
 

Zdzisław Grobelski