Zapraszamy do obejrzenia filmu: Gmina Niemodlin w 2020 roku, inwestycje i wydarzenia, podsumowanie roku - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Głosujemy - codziennie - na plac zabaw dla Niemodlina!

14-05-2018

fb-cover.png
NIVEA już po raz 4. zaprasza do wyjątkowej, ogólnopolskiej akcji społecznej. Głosuj każdego dnia aż do 21 czerwca na Niemodlin - <<KLIKNIJ>> - szukaj Niemodlin - ul. Brzozowa (na os. liściastym w Niemodlinie).

Teren przewidziany pod montaż placu zabaw znajduje się na obszarze osiedla domków jednorodzinnych w Niemodlinie. W sąsiedztwie znajdują się także planowane nowe miejsca pod zabudowę mieszkaniową. Obszar ten stale się rozwija i jest zamieszkały przez rodziny aktywnie spędzające czas. Aktualnie na terenie wskazanym przez Gminę Niemodlin do montażu urządzeń znajdują się m.in.: plac zabaw oraz miejsce do gry w piłkę siatkową i nożną, wybudowane przez samych mieszkańców. Wskazuje to na aktywizację społeczności lokalnej oraz potrzeby w zakresie rozbudowy infrastruktury rekreacyjnej na osiedlu. Blisko znajdują się też ogródki działkowe, gdzie czas spędzają mieszkańcy innych części Niemodlina. Nowy plac zabaw mógłby służyć szerokiemu gronu społeczeństwa. Wyznaczony teren znajduje się także w zacisznym i spokojnym obszarze, sprzyjającym wypoczynkowi i rekreacji. Zachęcamy do głosowania na Niemodlin!

post2.png
3.jpeg

Artur Pieczarka, UM Niemodlin