Zapraszamy do obejrzenia filmu: Gmina Niemodlin w 2020 roku, inwestycje i wydarzenia, podsumowanie roku - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Widać efekty prac remontowych przy Ośrodku Kultury w Niemodlinie

19-06-2018

Trwają prace budowlane związane z realizacją kolejnego etapu termomodernizacji z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych Ośrodka Kultury w Niemodlinie. Przypominamy, że w ramach inwestycji wykonane zostaną m.in.: docieplenie ścian, przebudowa instalacji i kotłowni c.o., wymiana oświetlenia, montaż systemu zarządzania energią oraz instalacji wentylacyjnej dla sali widowiskowej i konferencyjnej, likwidacja barier architektonicznych i zabezpieczenie przeciwwilgociowe obiektu - schody, chodniki, podjazd dla niepełnosprawnych oraz remont ogrodzenia.

Inwestycja ma przyczynić się do oszczędności w zużyciu energii i ograniczenia niskiej emisji zanieczyszczeń, poprawiony zostanie komfort przebywania oraz wizerunek obiektu. Wykonawcą jest firma Polbau z Opola. Gmina Niemodlina - za pośrednictwem Rybackiej Lokalnej Grupy Działania "Opolszczyzna" - pozyskała dofinansowanie na przebudowę Ośrodka Kultury w Niemodlinie z Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze".

DSC_0626.jpeg
DSC_0681.jpeg
DSC_0625.jpeg
DSC_0624.jpeg
DSC_0638.jpeg
DSC_0649.jpeg
DSC_0651.jpeg
DSC_0664.jpeg
DSC_0665.jpeg
DSC_0667.jpeg
DSC_0677.jpeg


Artur Pieczarka, UM Niemodlin