- NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Relacja z Turnieju Komunalek o Puchar Dyrektora ZGKiM Niemodlin

07-09-2010

Gospodarze górą

W piątkowe popołudnie, 3 września br., na boisku Orlika w Niemodlinie, został rozegrany Turniej w piłce nożnej „Komunalek” o Puchar Dyrektora Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Niemodlinie.

 
Oprócz gospodarzy, w turnieju udział wzięły drużyny z Tułowic, Korfantowa i Łambinowic. W ich skład wchodzili pracownicy ZGKiM.

Publiczność, wśród której znalazł się min. Burmistrz Niemodlina Mirosław Stankiewicz oraz fundator nagrody - Dyrektor ZGKiM Niemodlin Adam Piętka, zagrzewała zawodników do walki. Duch sportowy udzielił się piłkarzom  - nie zapomnieli oni jednak o zachowaniu zasad fair - play, które w sporcie powinny być najważniejsze.

Po rozegraniu wszystkich meczy czwarte miejsce przypadło drużynie ZGKiM Tułowice, natomiast trzecie miejsce zajęli  zawodnicy z Łambinowic. W meczu finałowym ZGKiM Niemodlin pokonał drużynę z Korfantowa (4:1) i został zwycięzcą Turnieju zdobywając główne trofeum.

Organizatorzy przewidzieli jednak nagrody i drobne upominki, także dla pozostałych uczestników, a po zakończeniu zawodów zaprosili wszystkich na pieczone kiełbaski z grilla.

kk

Zwycięzcy ZGKiM Niemodlin z Dyrektorem.jpeg

IImiejsce-ZGKiM Korfantów.jpeg