Zapraszamy do obejrzenia filmu: Gmina Niemodlin w 2020 roku, inwestycje i wydarzenia, podsumowanie roku - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Życzenia z okazji Święta Policji

25-07-2018

W dniu 25 lipca 2018 r. burmistrz Niemodlina - Dorota Koncewicz, przekazała życzenia i podziękowania z okazji Święta Policji, podczas spotkania z nadkomisarzem, Janem Pajączkiem, który pełni obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Niemodlinie.

"Z okazji Święta Policji składam Państwu ,w imieniu Samorządu Niemodlina, najpiękniejsze życzenia. Dziękuję wszystkim Funkcjonariuszom i Pracownikom Policji za ofiarną, pełną poświęcenia służbę. Za trud i wysiłek oraz wszystkie działania podejmowane w codziennej pracy. Dziękuję za męstwo, sumienność i profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków służbowych. Życzę dalszych wielu sukcesów, zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Niech wszystkie podejmowane przez Was działania będą źródłem radości i satysfakcji, a prawość źródłem siły, która pozwoli służyć społeczeństwu na dalsze lata."  

Burmistrz Niemodlina - Dorota Koncewicz      
   
DSC_0207.jpeg  
DSC_0203.jpeg  
DSC_0199.jpeg