Zapraszamy do obejrzenia filmu: Gmina Niemodlin w 2020 roku, inwestycje i wydarzenia, podsumowanie roku - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Dzień Edukacji Narodowej

15-10-2018

Burmistrz Niemodlina - Dorota Koncewicz uczestniczyła w obchodach z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Przedszkolu im. Marii Kownackiej w Graczach, Szkole Podstawowej nr 2 w Niemodlinie im. Marii Skłodowskiej-Curie, Zespole Szkół w Niemodlinie oraz w Publicznej Szkole Podstawowej SPSK w Grabinie.

W Graczach Pani burmistrz przekazała życzenia wszystkim pracownikom gminnej placówki. Dyrektor przedszkola, Jolanta Juzwa odebrała list gratulacyjny. Dzieci zaprezentowały program artystyczny. Od Rady Rodziców uczestnicy spotkania otrzymali także pamiątkowe książeczki z podziękowaniami za pracę wychowawczą. Dyrektor przedszkola wręczyła pracownikom okolicznościowe dyplomy. W spotkaniu uczestniczyła także Małgorzata Kochanek - dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Niemodlinie.

W dniu 12 października br. burmistrz Niemodlina - Dorota Koncewicz wzięła udział w obchodach Dnia Nauczyciela w Szkole Podstawowej nr 2 w Niemodlinie. Uroczystość zorganizowano w sali gimnastycznej. Burmistrz Niemodlina przekazała wszystkim pracownikom szkoły życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dyrektor szkoły Violetta Szczyrk wręczyła nauczycielom okolicznościowe dyplomy. Podczas uroczystości odbyło się także pasowanie na ucznia klas pierwszych oraz zaprezentowany został program artystyczny. W wydarzeniu wzięły także udział, sekretarz gminy - Zdzisława Bartków oraz Małgorzata Kochanek - dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Niemodlinie.

Burmistrz Niemodlina gościła także w Zespole Szkół im. Bolesława Chrobrego w Niemodlinie, odbył się tam uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej i Dnia Ratownika Medycznego. W wydarzeniu uczestniczyła m.in.: wicestarosta opolski Pani Leonarda Płoszaj. W trakcie apelu odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych liceum, wręczono wyróżnienia i nagrody. Burmistrz Niemodlina - Dorota Koncewicz, przekazała list gratulacyjny z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Barbarze Paneckiej, dyrektorowi Zespołu Szkół w Niemodlinie.

Galeria zdjęć
 

 

Artur Pieczarka, UM Niemodlin