IMGW-PIB OSTRZEGA: MGLA/1 opolskie od 21:00/19.10 do 10:00/20.10.2017 widzialność 100 m - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Podsumowanie 2016 roku - FILM - Materiały filmowe z Niemodlina - Niemodlin, oficjalna strona na Facebooku - polub stronę!  

Dzień Edukacji Narodowej

11-10-2013

 

„Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem
jaki można dać dziecku – jest wykształcenie.”
/Arystoteles/

Szanowni Państwo
Dyrektorzy,
Nauczyciele
i Pracownicy Oświaty


Z okazji tego tak doniosłego Święta jakim jest Dzień Edukacji Narodowej chciałbym złożyć Państwu podziękowania za codzienny trud i serce okazywane młodemu pokoleniu, za poświęcenie i zaangażowanie w pracy na rzecz nauczania i wychowania drugiego człowieka.
To dzięki takim osobom jak Państwo, wielu młodych ludzi poznaje siebie i swoje predyspozycje, odkrywa talenty i pasje, znajduje motywację do zmagania się ze swoimi słabościami. To Państwo stajecie się dla młodych ludzi szansą na odnalezienie właściwych wzorców.
Z okazji Święta proszę przyjąć serdeczne życzenia, gratulacje i podziękowania. Życzę twórczych pomysłów, skuteczności w działaniu, dobrej współpracy oraz tego wszystkiego, co daje poczucie satysfakcji z pracy zawodowej.  Życzę również dużo wytrwałości, sukcesów zawodowych i uśmiechu każdego dnia.
 

Burmistrz Niemodlina

Mirosław Stankiewicz