Zapraszamy do obejrzenia filmu: Gmina Niemodlin w 2020 roku, inwestycje i wydarzenia, podsumowanie roku - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Uroczyste otwarcie boisk

21-05-2019

Uroczyste otwarcie boisk wielofunkcyjnych

20 maja miało miejsce symboliczne, uroczyste otwarcie dwóch ogólnodostępnych boisk wielofunkcyjnych przy szkołach w Graczach i w Grabinie. W uroczystościach wzięli udział: Burmistrz Niemodlina Dorota Koncewicz, Posłanka Katarzyna Czochara, Posłowie Ryszard Wilczyński i Tomasz Kostuś,  Radni Powiatowi Jan Krzesiński i Kazimierz Górski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Niemodlinie Bartosz Wajman, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Niemodlinie Krzysztof Trzmielewski, Członkowie Rady Sportu, Dyrektorzy szkół i przedszkoli gminy Niemodlin, Sołtysi, ksiądz proboszcz parafii w Graczach Tadeusz Wolański, ksiądz proboszcz parafii w Grabinie Tomasz Malicki.

422 000 zł wyniosła dotacja Ministerstwa Sportu i Turystyki z Programu Rozwoju Szkolnej Infrastruktury Sportowej na budowę tych obiektów sportowych. Przypomnijmy, że przy szkole w Graczach powstało boisko wielofunkcyjne, w skład którego weszły m.in.: boisko o nawierzchni syntetycznej poliuretanowej do piłki ręcznej, siatkowej, mini koszykówki, tenisa ziemnego, bieżnia lekkoatletyczna 3-torowa wokół boiska wielofunkcyjnego, bieżnia 60 m z rozbiegiem i wybiegiem, skocznia do skoku w dal. W Grabinie oprócz budowy boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni syntetycznej powstały również: siłownia zewnętrzna, street workout, chodnik i miejsca postojowe na rowery oraz elementy małej architektury. Obiekty są wielofunkcyjne i dostępne dla wszystkich.

Wykonawcą przebudowy boiska sportowego w Graczach była firma BELLSPORT Grzegorz Leszczyński z Bytomia. Koszt inwestycji to kwota 830 687 zł.

Koszt przebudowy boiska w Grabinie to kwota - 532 600 zł. Wykonawcą budowy jest firma ANMED z Dzierżysławia.

Gracze:

f01.jpeg

f1.jpeg

f2.jpeg

f3.jpeg

f4.jpeg

f5.jpeg

f6.jpeg

f7.jpeg

f8.jpeg

f9.jpeg

f10.jpeg

f11.jpeg

f12.jpeg

f14.jpeg

f13.jpeg

Grabin:

f15.jpeg

f16.jpeg

f17.jpeg

f18.jpeg

f19.jpeg

f20.jpeg

f21.jpeg

f22.jpeg

f23.jpeg

f24.jpeg

Monika Zaremba, UM Niemodlin