Zapraszamy do obejrzenia filmu: Gmina Niemodlin w 2020 roku, inwestycje i wydarzenia, podsumowanie roku - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Uroczysty apel w Komendzie Miejskiej PSP w Opolu

31-05-2019

W czwartek 30 maja na placu Komendy Miejskiej PSP w Opolu odbył się uroczysty apel z okazji zdania obowiązków Komendanta Miejskiego PSP przez st. bryg. Pawła Kielara, który przez 13 lat sprawował urząd szefa strażaków powiatu opolskiego i miasta Opola. Tę funkcję pełnił od 2006 roku. Obowiązki Komendanta Miejskiego przejął bryg. Leszek Koksanowicz, który od 2003 roku pełni służbę w Komendzie Miejskiej Straży Pożarnej w Opolu.

W uroczystości udział wzięli m.in.: Opolski Komendant Wojewódzki PSP st. bryg. Krzysztof Kędryk, nadbryg. w stanie spoczynku Karol Stępień, Prezydent Miast Opola Arkadiusz Wiśniewski, Wicemarszałek Województwa Opolskiego Szymon Ogłaza, Wicestarosta Opolski Krzysztof Wysdak. W imieniu samorządowców przemówienie wygłosiła Burmistrz Niemodlina, Dorota Koncewicz. Nie zabrakło również delegacji i sztandarów jednostek OSP powiatu opolskiego oraz wielu innych znamienitych gości.

 

 

Monika Zaremba, UM Niemodlin