Zapraszamy do obejrzenia filmu: Gmina Niemodlin w 2020 roku, inwestycje i wydarzenia, podsumowanie roku - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Piknik w Skarbiszowicach

24-06-2019

Piknik w Skarbiszowicach podsumowaniem roku akademickiego seniorów z UTW w Niemodlinie

Już po raz szósty seniorzy z UTW w Niemodlinie bawili się wesoło na pikniku w "Stodole Koncertowej" w Skarbiszowicach w dniu 17 czerwca 2019r.

Tym razem obowiązywał strój w groszki (duże i małe). Zebranych na sali powitała pani prezes Teresa Kucharzak- Juszczyk. Podziękowała wszystkim za całoroczną współpracę na rzecz uniwersytetu i życzyła seniorom udanych wakacji i zdrowia. Stwierdziła, że seniorzy potrafią się dobrze bawić we wspólnym zaprzyjaźnionym już gronie i życzyła wesołej zabawy.

Pani prezes otrzymała duże brawa i kwiaty od koleżanek i kolegów na sali.

Jak zawsze stoły były pełne domowego jadła i przysmaków. Na zewnątrz czekał grill. Przez cały wieczór (od 17.00 do 22.00) bawiliśmy się przy słonecznej pogodzie i wspaniałej muzyce zespołu Miraż. Panowie Krzysztof Krzyżowski i Wiesław Rosianowski po raz kolejny przygrywali nam do tańca tak porywająco, że nie chciało się nikomu wracać do domu. Serdecznie dziękujemy!

Dziękujemy też serdecznie panu Burmistrzowi Tułowic Andrzejowi Wesołowskiemu za bezpłatne użyczenie sali w Skarbiszowicach (po raz drugi!). Wyjątkowo zadbane i pełne zieleni miejsce.

 

 

Foto i tekst: Anna Franczyk