Zapraszamy do obejrzenia filmu: Gmina Niemodlin w 2020 roku, inwestycje i wydarzenia, podsumowanie roku - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Święto policji

05-08-2019

02 sierpnia br. w Opolu odbyły się uroczystości związane ze świętem Policji. W uroczystościach wzięli udział: Komendant Główny Policji Jarosław Szymczyk, parlamentarzyści, wicewojewoda opolski- Violetta Porowska, prezydent miasta Opola- Arkadiusz Wiśniewski, władze województwa oraz przedstawiciele władz samorządowych, w tym burmistrz Niemodlina- Dorota Koncewicz, służb mundurowych i wymiaru sprawiedliwości.
Uroczystości rozpoczęły się mszą św. w kościele Franciszkanów w Opolu, następnie wszyscy zgromadzeni przemaszerowali kolumną po ulicach Opola na pl. Kopernika, gdzie odbył się uroczysty apel. Zostały na nim wręczone odznaczenia państwowe, awanse, wyróżnienia i listy gratulacyjne dla zasłużonych funkcjonariuszy.
Wśród odznaczonych znalazł się Pan Ryszard Żak- Medalem 100-lecia Powstania Policji Państwowej za zasługi dla NSZZ Policjantów- serdecznie gratulujemy!

 

 

Monika Zaremba, UM Niemodlin