Zapraszamy do obejrzenia filmu: Gmina Niemodlin w 2020 roku, inwestycje i wydarzenia, podsumowanie roku - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Baza produktów lokalnych do zakupu na terenie gmin Borów Niemodlińskich

01-10-2019

Na prośbę Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego, Partnerstwo Borów Niemodlińskich tworzy listę produktów tradycyjnych, które MOŻNA KUPIĆ na obszarze Borów Niemodlińskich.
Chodzi o produkty spożywcze i rękodzielnicze, które są w sprzedaży i można wskazać miejsce, gdzie można je kupić, bądź zamówić.
Stworzona lista będzie wykorzystywana m.in. przy zakupie produktów promujących Opolszczyznę poza jej granicami, tworzeniu koszy podarunkowych przez samorząd województwa oraz przez nas do celów promocyjnych.
Mówimy tu szerzej niż tylko o produktach certyfikowanych, jak kołocz czy karp niemodliński.
Chodzi o wszelkie wyroby lub usługi, z którymi utożsamiają się mieszkańcy gmin Borów Niemodlińskich – wytwarzane  w sposób nieprzemysłowy, niemasowy, z surowców lokalnych lub przy użyciu lokalnych metod wytwarzania.

Jeśli produkujecie i sprzedajecie lokalne produkty lub znacie kogoś kto to robi (zatem prowadzi legalną działalność rolniczą, pozarolniczą, czy inną gospodarczą i może wystawić fakturę) podzielcie się tą wiedzą z nami. Zebrane informacje przekażemy Urzędowi Marszałkowskiemu.

Przesyłam link do ankiety, która pomoże zebrać informacje. Można ją wypełnić wielokrotnie.
https://forms.gle/CrniCe52VUHY8Loh6

Czekamy na Wasze miody, nalewki, dżemy, ciasta, ryby, ale i serwetki, ceramikę, kroszonki i pisanki, rzeźby, biżuterię i inne.
Prosimy o informację o 7 października.