Zapraszamy do obejrzenia filmu: Gmina Niemodlin w 2020 roku, inwestycje i wydarzenia, podsumowanie roku - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Święto Edukacji Narodowej

14-10-2019

Burmistrz Niemodlina - Dorota Koncewicz uczestniczyła w obchodach z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Przedszkolu im. Marii Kownackiej w Graczach oraz w Zespole Szkół w Niemodlinie.

W Graczach Pani Burmistrz przekazała życzenia wszystkim pracownikom gminnej placówki. Dyrektor przedszkola, Jolanta Juzwa odebrała list gratulacyjny. Dzieci zaprezentowały program artystyczny. Dyrektor przedszkola wręczyła pracownikom okolicznościowe dyplomy.

Burmistrz Niemodlina gościła także w Zespole Szkół im. Bolesława Chrobrego w Niemodlinie, odbył się tam uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej i Dnia Ratownika Medycznego. W wydarzeniu uczestniczyli m.in.: radni powiatowi- Kazimierz Górski oraz Jan Krzesiński. W trakcie apelu odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych liceum, wręczono wyróżnienia i nagrody. Burmistrz Niemodlina - Dorota Koncewicz, przekazała list gratulacyjny z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Barbarze Paneckiej, dyrektorowi Zespołu Szkół w Niemodlinie.