Zapraszamy do obejrzenia filmu: Gmina Niemodlin w 2020 roku, inwestycje i wydarzenia, podsumowanie roku - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Pasowanie na pierwszoklasistów w PSP 2 w Niemodlinie

15-10-2019

W dniu 15.10.19r. w PSP nr 2 w Niemodlinie odbyła się uroczystość pasowania na ucznia. Udział wzięła w niej cała społeczność szkolna oraz zaproszeni goście: Burmistrz Niemodlina Dorota Koncewicz, Dyrektor CUW Małgorzata Kochanek, Ks. Proboszcz Sławomir Kwiatkowski oraz pani Dorota Olszewska z MGBP w Niemodlinie.
Akademia rozpoczęła się występem artystycznym, podczas którego pierwszoklasiści z wielkim zaangażowaniem śpiewali tańczyli i recytowali wiersze. W drugiej- oficjalnej już części, nastąpiło długo oczekiwane ślubowanie i pasowanie na ucznia klasy pierwszej, którego dokonała dyrektor szkoły Violetta Szczyrk. Jako pamiątkę tego ważnego wydarzenia pierwszoklasiści otrzymali dyplomy z rąk wychowawców klas.
Dzisiejsza uroczystość była doskonałym momentem by docenić zaangażowanie nauczycieli i pracowników szkoły. Dyrektor szkoły podziękowała wszystkim za trud i cierpliwość włożoną w codzienną pracę oraz wręczyła nagrody dyrektora szkoły.
Wszystkim pierwszoklasistom życzymy samych sukcesów i przyjemności z codziennego zdobywania wiedzy!

 

 

Fot. Monika Zaremba, UM Niemodlin