- NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Przed nami dziesiąte „Oceany” i koncert zespołu RAZ, DWA, TRZY

26-03-2014

X Ogólnopolski Konkurs na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany” odbędzie się 15 maja 2014 r. (czwartek) o godz. 9.00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Niemodlinie. Informacje na temat konkursu, regulamin i karta zgłoszenia są do pobrania na stronie internetowej Ośrodka Kultury: www.okniemodlin.org
Koncert laureatów – 15 maja 2014 r., godz. 19.00. – sala widowiskowa Ośrodka Kultury. Na tegorocznym koncercie wystąpi zespół Raz Dwa Trzy. Bilety w cenie 35 zł dostępne są w sekretariacie Ośrodka Kultury w Niemodlinie.
W 2002 roku Raz Dwa Trzy zagrało koncert zarejestrowany w Studiu im. Agnieszki Osieckiej w Polskim Radiu. Na zlecenie radiowej Trójki zespół przearanżował kilkanaście piosenek wielce cenionej w kraju autorki słów do piosenek i wykonał je w piątą rocznicę śmierci poetki w studiu jej imienia. Koncert ten przeszedł do historii polskiej muzyki rozrywkowej, nakład krążka przekroczył ponad sto tysięcy sztuk – płyta zyskała status „platynowej”. Na koncercie laureatów “Oceanów” na pewno nie zabraknie największych przebojów grupy: Czy te oczy mogą klamać, Trudno nie wierzyć w nic, Oczy tej małej.
mk
 Oceany zajawka.jpeg