Zapraszamy do obejrzenia filmu: Gmina Niemodlin w 2021 roku, inwestycje i wydarzenia, podsumowanie roku - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Spotkanie przedświąteczne UTW

27-12-2019

Po raz kolejny seniorzy-studenci z UTW spotkali się w dniu 16.12.19r. na spotkaniu przedświątecznym, aby wspólnie zakolędować. Restauracja Złoty Róg w Wawelnie to nasze ulubione miejsce. Zaproszonych gości i zebranych przywitała kol. Maria Jańczuk i kol. Tadeusz Ziółkowski. Oklaskami powitaliśmy Panią Burmistrz Dorotę Koncewicz i Panią Zofię Cholewę - przedstawicielkę zamku w Niemodlinie. Po krótkim wystąpieniu i złożeniu życzeń świątecznych Pani Burmistrz osobiście wręczyła miłe upominki dla zebranych seniorów. Po smacznej kolacji i sesji zdjęciowej rozpoczęliśmy kolędowanie na ponad 70 głosów.

Nasz gość Pan Henryk Gałkowski, zaprzyjaźniony z nami prezes TTH (Tułowickie Towarzystwo Historyczne) przewodził mocnym głosem, grając pięknie na gitarze. Było bardzo świątecznie, miło i wesoło. Miłym akcentem spotkania były upominki - woreczki na prezenty uszyte przez Marysię Sukiennik dla wszystkich zebranych. Pomagały jej koleżanki z grupy DEKOART. Serdecznie dziękujemy i życzymy Wesołych Świąt.

 

 

Tekst i zdjęcia: Anna Franczyk