- NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Spotkanie autorskie z M. Woźniakiem

30-04-2014

W dniu 29 kwietnia br. odbyło się spotkanie autorskie z Mariuszem Woźniakiem i promocja książki „Przewodnik. Atrakcje turystyczne Gminy Niemodlin.” Przewodnik powstał w ramach Programu Leader realizowanego przez Lokalną Grupę Działania „Bory Niemodlińskie”. W ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej i budżetu Gminy Niemodlin sfinansowano opracowanie przewodnika oraz jego skład i druk.
Przewodnik przedstawia gotowe produkty turystyczne skierowane głównie do mieszkańców obszaru LGD „Bory Niemodlińskie”, województwa opolskiego, ale również województw sąsiednich. Oferta umożliwi poznanie walorów historycznych miasta Niemodlina i okolic, będącego w przeszłości stolicą księstwa niemodlińskiego. Folder zawierał będzie również pełną bazę noclegową i gastronomiczną na terenie gminy Niemodlin, zaprezentowane zostały w nim najważniejsze wyróżniki lokalne – dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego.
Celem wydania przewodnika jest promocja walorów turystycznych gminy Niemodlin i aktywnego wypoczynku powiązanego z poznawaniem historii i piękna przyrody. 
 DSC_1186.jpeg
DSC_1184.jpeg
DSC_1178.jpeg