Zapraszamy do obejrzenia filmu: Gmina Niemodlin w 2021 roku, inwestycje i wydarzenia, podsumowanie roku - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Od przedszkolaka do seniora

25-06-2014

   Rok 2014 został ogłoszony przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Rodziny, którego jednym z celów jest staranie o lepszą integrację i solidarność międzypokoleniową w rodzinie i społeczeństwie. Nic tak nie łączy pokoleń jak muzyka, śpiew, taniec czy teatr. Z tej okazji Ośrodek Kultury przygotował występy artystyczne swoich podopiecznych. Na scenie sali widowiskowej zaprezentowały się dzieci i młodzież: Studio Piosenki, Rytmix, Scena Młodzieżowa, grupa teatralna, jak i dorośli i seniorzy: Małgorzata Kalińska, Janusz Tekiela, zespół Piąty Bieg oraz aktorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
     Wspólne występy były również dobrą okazja, aby uhonorować wychowanków Ośrodka Kultury, którzy w mijającym roku szkolnym reprezentowali go z powodzeniem na różnych konkursach: wojewódzkich i ogólnopolskich, zdobywając nagrody i wyróżnienia.          Pamiątkowe listy gratulacyjne i upominki z rąk burmistrza Mirosława Stankiewicza otrzymali: Hanna Bohatczuk, Marta Fedorowicz, Wiktoria Grudniok, Anna Hildebrand, Maja Myśliwiec, Hanna Zaremba, Joanna Paluszkiewicz, Magdalena Szwala, Marcelina Ziętara oraz Rytmix I, II i III. Podziękowania i kwiaty otrzymali również instruktorzy Ośrodka Kultury.

 Rytmix w całej okazałości.jpeg

Rytmix w całej okazałości

Piąty Bieg.jpeg

Piąty Bieg

Małgorzata Kalińska.jpeg

Małgorzata Kalińska

Janusz Tekiela.jpeg

Janusz Tekiela

mdr1.jpeg