Zapraszamy do obejrzenia filmu: Gmina Niemodlin w 2020 roku, inwestycje i wydarzenia, podsumowanie roku - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Sportowe porozumienie

10-07-2020

W dniu 07.07.2020 r. AP JEDYNKA NIEMODLIN podpisała umowę partnerska z OKS ODRA OPOLE . Umowa zakłada wielopłaszczyznową współpracę pomiędzy klubami m.in.: w zakresie szkolenia młodzieży, podnoszenia kwalifikacji kadr trenerskich, wymiany doświadczeń, organizacji turniejów piłkarskich, organizacji wspólnych akcji promocyjno-marketingowych.

Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z największym klubem sportowym w Opolszczyźnie, jakim jest OKS ODRA OPOLE. Podpisana umowa partnerska to kolejny krok w kierunku rozwoju naszej Akademii. Warto podkreślić, że współpraca opierać się będzie nie tylko na aspektach sportowych, ale też organizacyjnych i marketingowych. Podpisanie umowy to także dobra informacja dla kibiców z Gminy Niemodlin, którzy utrzymują przyjazne stosunki z klubem z Opola, a nawiązanie partnerstwa pomiędzy klubami pomoże je umocnić. Jesteśmy pełni optymizmu i liczymy na owocną współpracę .

 Prezes AP Jedynka Niemodlin

 Łukasz Środa

P1110825.jpeg

P1110817.jpeg

P1110834.jpeg