- NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Wspaniały Jubileusz

27-08-2014

 „ Tylko miłość potrafi zatrzymać czas „

                                             Marcel Proust

 

            W dniu 14 sierpnia br. w restauracji Domino w Niemodlinie odbyła się niezwykła uroczystość 21 par z  naszej Gminy obchodziło 50 lecie małżeństwa.

            Już w lutym br Burmistrz Niemodlina Pan Mirosław Stankiewicz wystapił do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z wnioskami o nadanie medali za długoletnie pożycie małżeńskie dla 28 par zamieszkałych na terenie Gminy Niemodlin.

            Aktu dekoracji  dokonał  Burmistrz Niemodlina Pan Mirosław Stankiewicz w asyście Przewodniczącego Rady Miejskiej Pana Mariusza Nieckarza.  Przy dzwiękach muzyki i lampce szampana Dostojni Jubilaci spędzili miłe chwile wspominając dawne czasy. Również i my dołączamy się do życzeń – życząc wielu kolejnych lat spędzonych w szczęściu, zdrowiu, wzajemnej miłości i poszanowaniu.

50 lat.jpeg

Od lewej

Państwo : K. i G. Miler, M.i W. Nizioł, Z. i E. Machowscy, Przewodniczący R.M.  G. i Cz. Sapeta, A. i S. Regimowicz,J. i J. Soczyńscy,  Z. i K. Dybek, W. i R. Bogoń, I. i Z. Budzalewicz, J. i J. Janaszek,  A. i H. Caputa,  B. i J. Mesjasz,  A. i Cz. Hapanowicz,  M. i S. Otawa, Z. i S. Pochwat , Z. i M. Kurzyńscy, M. i J. Wełk, K. Walas, S. i J. Kaczorowscy, E. Wysocka, Burmistrz Niemodlina W. i F. Ankiewicz.

 Pozostałe pary , które otrzymały medale nadane przez Prezydenta RP a nie uczestniczyływ uroczystości to . M. i I. Bojkowscy, H. i  F. Korzeniowscy,  H. i J. Sipowicz, Z. i S. Szyszko.Z. i E. Czart, S. i J. Dziura.

 

 

Sporządziła A. Jędrzejewska