Zapraszamy do obejrzenia filmu: Gmina Niemodlin w 2020 roku, inwestycje i wydarzenia, podsumowanie roku - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Projekt "Pod biało-czerwoną"

08-10-2020

Drodzy mieszkańcy Gminy Niemodlin!

Zachęcamy serdecznie wszystkich do oddania głosów w projekcie "Pod biało-czerwoną"

Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. To przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod naszą flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci o Bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Niemodlin o oddanie głosu online: https://bialoczerwona.www.gov.pl/ . Wszelkie informacje dotyczące projektu znajdą Państwo na stronie: gov.pl/bialoczerwona. Informujemy o możliwości sprawdzenia liczby głosów poparcia w gminie Niemodlin poprzez wysłanie wiadomości mailowej - zapytania z nazwą gminy na skrzynkę mailową: bialo-czerwona@mc.gov.pl

W trzech gminach, które na dzień 11.11.2020 na godz. 23:59 osiągną największą procentowo liczbę głosów w stosunku do liczby mieszkańców gminy, Ministerstwo Cyfryzacji przewiduje udział Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego w uroczystości podniesienia flagi na maszt. W najbliższych dniach na stronie gov.pl/bialoczerwona dostępny będzie ranking, w którym będzie można sprawdzić pozycję gminy w tej klasyfikacji.

Ministerstwo Cyfryzacji zachęca do śledzenia zakładki: https://www.gov.pl/.../bialo.../najczesciej-zadawane-pytania gdzie zamieszczone są odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Przed wysłaniem wiadomości prosimy o dokładne sprawdzenie czy odpowiedź na dane pytanie nie jest już widoczna w tej zakładce.

Zachęcamy również do szerokiej promocji projektu w naszej gminie poprzez:

- założenie wydarzenia na Facebooku,                                                               

- zachęcanie znajomych do oddawania głosów poparcia

Działajmy wspólnie pod biało-czerwoną flagą!

plakat flaga.jpeg