Zapraszamy do obejrzenia filmu: Gmina Niemodlin w 2020 roku, inwestycje i wydarzenia, podsumowanie roku - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Projekt „Świetlica na cztery pory roku”

25-01-2021

Projekt „Świetlica na cztery pory roku”

Z udziałem Stowarzyszenia Odnowy i Rozwoju wsi Grabin „Integracja” świetlica wiejska w Grabinie zyskała nową jakość, bowiem dokończony został proces ocieplania ścian zewnętrznych tej placówki.

Po wygranym konkursie ofert Stowarzyszenie pozyskało w listopadzie 2020 roku od Samorządu Województwa Opolskiego dotację w wysokości 14000,00 zł na zadania pod tytułem „Świetlica na cztery pory roku”. W ramach tego właśnie zadania została ocieplona i otynkowana tynkiem strukturalnym w pięknym popielatym kolorze tylna ściana świetlicy. Ponadto z dotacji zakupiono szafę biurową do świetlicy na doposażenie meblowe swojej siedziby. Zadanie było realizowane od 30 listopada do 31 grudnia ubiegłego roku.

Dzięki dobrej współpracy „Integracji” z Burmistrzem Niemodlina – Panią Dorotą Koncewicz udało się równocześnie ocieplić frontową ścianę świetlicy ze środków budżetowych Gminy Niemodlin. Tym sposobem świetlica stała się dla mieszkańców Grabina miejscem otwartym i komfortowym o każdej porze roku.

 

 

(Na zdjęciach w galerii przedstawiony jest remont świetlicy. Pokazane są poszczególne etapy ocieplania świetlicy.)