LIII Sesja Rady Miejskiej w Niemodlinie odbędzie się 26 kwietnia 2018r. (czwartek), o godz. 16.00 - FILM Gmina Niemodlin w 2017 roku - podsumowanie Rozlicz PIT i przekaż 1% - wspieraj lokalnie - NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Ruszyły kolejne roboty drogowe

28-10-2014

Ruszyły kolejne roboty drogowe


   Dnia 22 października 2014 roku została podpisana umowa z firmą Usługi Transportowe, Melioracyjne, Roboty Ziemne Marianna Wójcik z Opola na realizację zadania: „Budowa zjazdu publicznego z drogi gminnej na Koloni Robotniczej w Graczach”. Zadanie jest realizowane ze środków Gminy Niemodlin na kwotę 55.350,00 zł. Celem zadania jest budowa zjazdu, który umożliwiać będzie swobodne zawracanie pojazdów poruszających się po Kolonii Robotniczej, zwłaszcza śmieciarek i pojazdów uprzywilejowanych, umożliwi również prawidłowe odśnieżanie drogi w czasie „akcji zima”, ale przede wszystkim ułatwi korzystanie z drogi mieszkańcom.
     Inwestycja jest kolejną inwestycją drogową realizowaną w roku 2014 przez Gminę Niemodlin, wcześniej przeprowadzono kompleksowe remonty chodników min. w ciągu ulicy Mickiewicza, Korfantego, Lwowskiej, Zamkowej oraz przebudowano zjazd z ulicy Opolskiej na Osiedle Piastów.

 zjazd  G.jpeg