- NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Wieczór Kolęd w Dniu Babci

07-02-2011

Wieczór kolęd

W Dniu Babci – 21 stycznia 2011 r., w Ośrodku Kultury w Niemodlinie, odbył się wyjątkowy koncert.

Najmłodsi wychowankowie Studia Piosenki Ośrodka Kultury w Niemodlinie, pod kierunkiem instruktorek – Magdaleny Krzemień i Hanny Łozowickiej, wyśpiewali najpiękniejsze tradycyjne, ale i te nieco nowocześniejsze, kolędy.
Talentami, a przede wszystkim wspaniałym przygotowaniem i muzykalnością, zachwycali: Hania Węgrowska w utworze „Przybieżeli do Betlejem”, Gosia Matuszek „Lulajże Jezuniu”, Kasia Kalińska z kolędą „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, Oliwia Brzęczek „Przybieżeli do Betlejem”, Marta Fedorowicz w pieśni, którą znamy z wykonania Kayah „Nie ma Ciebie”, Laura Milińska „Dzisiaj w Betlejem”, Martyna Piwko „Przybieżeli do Betlejem”, Natalia Wyrwich „Bóg się rodzi”, Kasia Kanas ze wzruszającą wersją „Lulajże Jezuniu”, Agnieszka Rozlazły „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, Angelika Ostrowska „Przybieżeli do Betlejem”, Agnieszka Karbownik „Gdy się Chrystus rodzi”, Kacper Kretowicz „Dzisiaj w Betlejem”, Dominika Zbroja „Nie było miejsca dla Ciebie”, Ania Konowaluk „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, Wiktoria Łazarz „Cicha noc”, Ania Kamińska i Ania Dębińska „Wśród nocnej ciszy”, Karolina Rogala „W żłobie leży” oraz Ania Konowaluk i Kacper Kretowicz „Last Christmas”.
Na zakończenie wszyscy wspólnie, wraz z licznie przybyłą publicznością, wśród której byli m.in. dumni rodzice młodych wokalistów, zaśpiewali „Przybieżeli do Betlejem”.
Wieczór upłynął w swojskiej, rodzinnej atmosferze, z pewnością warto go powtórzyć za rok. Wielkie brawa należą się przede wszystkim młodym instruktorkom śpiewu, które znakomicie przygotowały swoich podopiecznych do występu.
kk 
 

Wieczór kolęd 2.jpeg