- NIEMODLIN ZAPRASZA - odkryj nasze atrakcje FILM - Materiały filmowe z Niemodlina

Wielki sukces

15-04-2015

     Zespoły taneczne Rytmix I i Rytmix II z Ośrodka Kultury w Niemodlinie zdobyły pierwsze miejsca na XX Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tanecznych w Ozimku.


  Młodsze dziewczyny w kat. inscenizacji tanecznej z układem „Alicja w krainie czarów”, a starsze dziewczęta w kat. disco dance zdaniem jurorów okazały się najlepsze na przeglądzie w Ozimku, gdzie w sumie wystąpiły 32 grupy taneczne. Chociaż na imprezie zabrakło utytułowanego zespołu Pech z Opola, zwycięstwo wcale nie było oczywiste. Świetne występy zaliczyła grupa Scorpion, na koncie której nie brakuje sukcesów, i to właśnie oni byli głównymi faworytami. Tym większe było zaskoczenie i radość, kiedy tancerze z Opola zajęli drugie miejsca, ustępując Rytmixowi.

  Dwa pierwsze miejsca na najważniejszym przeglądzie zespołów tanecznych Opolszczyzny to największy sukces młodych tancerek Ośrodka Kultury w Niemodlinie. Nie byłoby go, gdyby nie praca instruktorki Karoliny Micuń, która od kilku lat prowadzi zespoły, układa choreografie, przygotowuje muzykę i wkłada wiele serca w pracę z wszystkimi grupami.

 1.jpeg

2.jpeg

3.jpeg

4.jpeg

5.jpeg

6.jpeg

7.jpeg

8.jpeg

9.jpeg